[GII:NK] obozy

obozy

korinis paladyni (2 głosy [22.22%])
korinis magowie wody (1 głos [11.11%])
piraci (3 głosy [33.33%])
klasztor magowie ognia (3 głosy [33.33%])
do jakiego obozu chcielibyście dołączyć??
A powiesz mi czemu cię to interesuje? Z GUSu jesteś czy co?
Akurat piraci to mało tu pasują bo do nich nie trzeba dołączać - tak samo jest z resztą z bandytami i kręgiem wody. A poza tym wiele osób gra w Gothica wiele razy i stają się członkami różnych gildii
Ech, te RPGi.
Pytanie powinno brzmieć: Jaką glidię najbardziej lubisz? A gdzie najemnicy/łowcy smoków? I jeszcze po co tu są magowie wody, powinno być Wodny Krąg Ewentualnie: Jaką gildię najbardziej lubisz? I wtedy można dodać bandytów, Wodny Krąg i piratów. Niech autor zedytuje ankietę i wtedy może ktoś zagłosuje
I po co piszesz Paladini Khorinis, jak paladyni som tylko tam (żeby sie do nich przyłonczyć)
I jeszcze Najemnicy (łowcy smoków) to tesz gildia i wsumie som 3 gildie :
-paladyni
-magowie
-najemnicy
Ej Wojowniku Adanosa napisałeś:

Cytat

-paladyni
-magowie
-najemnicy

piszesz:
-paladyn
-mag
-łowca smoków
albo:
-strażnik
-nowicjusz
-najemnik
to też jest ważne, bo może ktoś lubi łowców smoków, ale nie lubi najemnikiem być np.

Użytkownik marcineczek22 dnia Jul 2 2006, 02:51 PM napisał

do jakiego obozu chcielibyście dołączyć??

[post="45726"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Jakbym chciał przyłączyć się do któregoś, to bym się przyłączył i tyle, tak jak zresztą wszyscy w miarę doświadczeni fani Gothica Więc tryb przypuszczający jest tu troche nie na miejscu
Ech, te RPGi.
Switek ale jemu chodzi o noc kruka a to znaczy że zapomniałeś o:
Wodnym Kręgu
Piratach
Bandytach
(nie zaczynaj zdania od ej bo to niezbyt ładnie)

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Mathew, pozwól, że zacytuję sam siebie:

Użytkownik Raphagorn dnia Jul 2 2006, 08:36 PM napisał

Akurat piraci to mało tu pasują bo do nich nie trzeba dołączać - tak samo jest z resztą z bandytami i kręgiem wody.

[post="45745"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


No właśnie.
A tak w ogóle to to jest jakiś szalony ciąg: wojownik Adanosa komentuje ankietę Marcineczka, Switek komentuje wojownika Adanosa, Mathew komentuje Switka, ja komentuje Mathewa... Tylko czekać, aż mnie ktoś skomentuje
Ech, te RPGi.
Ja skomentuje całość . Widzę, że temat stoi na bardzo wysokim poziomie, pełna kultura rozmowy, mnogość argumentów i ciekawa polemika... Niniejszym stwierdzam, że istnienie powyższego tematu mija się z celem, bo pewnie każdy kolejny wpis będzie brzmiał mniej więcej "ja bym chciał dołączyć do paladynów" itp. Zamykam posiedzenie i topic. Dziękuję za uwagę.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
← Gothic
Wczytywanie...