Sygnatury

Ekh obedrę cię ze skóry i wytarzam w smole, a później w pierzu 'Nie naciskać', to nacisnąłem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A co powiecie na moją sygnaturkę? Ja zawsze uwielbiałem smoki.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
@ Kaanyr

Jak każdy długi przejaw czyjejś grafomani omijam wzrokiem takie sigi

@ Med

Czyżbyś nie umiał czytać

@ Mathew

Rysunek fajny tylko wygląda na jakiś taki źle przeskalowany. A poza tym wycentrowany wyglądałby lepiej.
Odpowiedz
@Ekh

Pokusiłem sie i nacisnąłem xD Lecz myślałem że efekt będzie troche bardziej zdumiewający ;D, ale pomysłu trzeba pogratulować.

@Mathew

Polecałbym poszukać w googlach siga, który jest dłuższy jak wyższy :] Ładniejszy efekt. No i może jakaś ramka.

Odpowiedz
Ja miałem nosa i wcisnąłem ten guzik będąc nie zalogowanym na innym kompie. Przynajmniej nie muszę jeszcze raz wszystkich haseł wpisywać Powtarzasz się
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ładniej by wyglądało jakby był art większy, no i jak wspomniał szanowny Ekhtelion - wycentruj, to nie boli.
Odpowiedz
Ostatnio przeglądając kilka for natrafiłem na dwie fajne sygnaturki Jedna mówi o przykrości i wnerwie podczas gry w diablo... a druga mówi sama za siebie
Odpowiedz
Kaanyr: obie sygi mnie rozwaliły, na prawdę świetne.


P.S
Vampirek właśnie się dobiera do następnej 0,7. Czemu on mieszka tak daleko
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz

Użytkownik olo dnia Dec 26 2006, 06:39 PM napisał

P.S
Vampirek właśnie się dobiera do następnej 0,7. Czemu on mieszka tak daleko


Bo Polska długa i szeroka ;]

Racja, sygny Kaanyr Vhok'a są dosyć interesujące chociaż już ten niższy o offtopicku widziałem na necie.

Co do sygny Mathewa to podpisuję się pod wypowiedziami każdego z poprzedników (a nie będę się powtarzać więc...)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Stare jak świat, chociaż fajnie zrobione.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Geeeeez, narzekacie, lamentujecie! Gorzej od niektórych przedstawicielek płci pięknej które niestety muszę znać. Uszy do góry rogale, może w następnym roku wyjdzie.

Kaanyr, masz wrócić do tego z OT, było przynajmniej zabawniejsze od tego teraz.
Odpowiedz
Nie ma co. Nagie japonki Strażnika wymiatają


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zmieniłem lekko wystrój
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zacznę spamować...
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
To było do twojego przedmówcy.
Enyłej, twój sig - jest conajmniej dziwny, i niezbyt śmieszny. Przynajmniej jeśli chodzi o moje zdanie.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...