[DS] Polska nakładka?

Witam. Ostatnio zakupiłem sobie Ds'a 1 z kolekcji "Kolekcja Klayki" na pudełku jest napisane "Dwie wersje językowe do wyboru" i po za tym nic co do jezyka.. no więc pomyślałem, że będę miał wybór przy instalacji... jak się okazało nie ma takiego wyboru....
I tu mam pytanie.. jest możliwośc sciagnięcia skądś polskiej nakładki do gry?
Lub może coś przeoczyłem i wiecie jak zmienić język w grze? (chociaż wątpie bo naprawę długo prubowałem i nic nie znalazłem)
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
Odpowiedz
A przeglądałeś płytę? Jesteś pewien, że nie ma żadnego patcha spolszczającego?

Ps. Korzystaj z forumowego słownika .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A może ktoś mi powie skąd mam załatwić sobie taką nakładkę na DS1?? Byłbym wdzięczny :-)
Odpowiedz
Sorry, że się nie podpisałem w poprzednim poście Więc, miałby ktoś jakieś informacje na temat spolszczenia?? co ciekawe wgrałem kiedyś spolszczenie z DS2 do DS1 i takie teksty jak: zdrowie, czy napój many zostały przetłumaczone ale co mi z takiego tłumaczenia?? Ja potrzebuje przetłumaczony tekst do ewentualnych dialogów(wiem ze prawie ich nie ma ) przy okazji, jestem w 6 akcie, dużo mi jeszcze zostało?
Odpowiedz
Jest 9 rozdziałów, a w dodatku 5. A w wersji KK na 100 % jest patch spolszczający. Jak nie, to idź do sklepu w którym to kupiłeś i się wyżal.

A poza tym to ja mam wersję kupioną dawno jak jeszcze polskiej wersji nie było i się grać dało.
Odpowiedz
Ja też kupiłem z Kolekcji klasyki i była tam druga płyta z spolszczeniem
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Polska nakładka? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...