[TESIII] Zbroje I Bronie

Jak w temacie co nosicie. Ja wczoraj zaczalem grac od nowa wiec mam poki oc zbroje stalowa cala oprocz helmu i srebnego claymorea:D

ja dopier zaczynam w to grac mam orkowe kiris orkowe buty jakis taki cerwony chełm i tarcze (dziwna nazwa) cos koło 50 mają i długi miecz jadu i nawet wymiatam
Odpowiedz
Widze brak pomyslu na nowe tematy...
Zbroja Mrocznego Bractwa i Ebonowy Krótki Miecz. Mowie bodajze po raz 3.
Odpowiedz
Mam najlepsza zbroje, a mianowicie Kirys Bogów, mam także Deadryczne nagolenniki, buty, hełm i naramienniki, a także mam najlepsze rękawice w grze ( Rękawice Randagulfa)
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Na razie jeszcze nie przeszłąm całej gry bo nie miałam czasu, ale moja postać ma na razie Orkowy kirys, hełmu nie noszę, stalowe naramienniki i łuk Auriel- moja ulubiona broń. Mieczy używam różnych w zależności od okazji... Ale w Morka dawno nie grałam więc muszę pamięć odświeżyć i może coś się wtedy trafi...

[Dodano po chwili]

Poprawka, aktualniejsze dane to:
Broń: Miecz Umbry, mój kochany mieczyk jak trzeba to długi diabelski łuk, Auriel wywaliłam bo był na kodach, magii nie używam, chyba, że NAPRAWDĘ MUSZĘ...
Zbroja: Cała Ebonowa, hełm nieobecny, nagolenniki chwilowo też, bo muszę naprawić.
Może mi ktoś przy okazji powiedzieć co to jest za miecz o nazwie Chryzamer i gdzie jest, jeśli to nie będzie bardzo nie na temat...?
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
Nie ma jak miecz złote ostrze ktore jest zadaniem od boathiah.na zachod od hla oad jest zatopiona swiatynia do ktorej nie ma wejscia.trzeba pogadac z glowa lezaca na dnie o odbudowie swiatyni.odbuduje ja nam ork w calderze w twierdzy gorak czy jakos tak i za jkaies trzy tygodnie miecz jest do odbiotu:d

Arrrrrrrr Jest opcja "SPRAWDŹ PISOWNIE" ARRRRRRRR
To było bardzo dawno temu, autor raczej zapomniał, ze to pisał...
Odpowiedz
Ja mam cesarską zbroję z łuski smoka, cesarski hełm z łuski smoka, cesarską pawęż z łuski smoka, cesarskie srebrne buty, cesarskie srebrne nagolenniki, cesarskie srebrne rekawice, Orkowy młot, Sopel, stalową kuszę, szklany złowieszczy miecz.
Odpowiedz
Aktualnie mam ebonowy kirys i nagolenniki, adamantynowe karwasze, maskę claviusa złośliwego, indoriliańskie naramienniki, buty apostoła, dadryczną tarczęi ebonowy miecz obosieczny tak zaklęty, żeby przy uderzeniu zadawał 5-25 obrażeń od ognia
Odpowiedz
Ebonowa zbroja i daedryczna dai-katana.A na wyprawy zbroja z adamantium a mianowicie lewy naramiennik,lewa rękawica,nagolenniki i buty.
Odpowiedz
Ja nosze zbroje i Hełm tych strażników świątynnych z Vivek dobre to jak na początek he. Chocia przydały by sie jakies rękawice i coś na nogi dobrego a nie stalowe pierdoły.
Odpowiedz
ja już pokonałem Dagoth Uhra i nie wiem co mam robic dalej. że już nie wspomnę o artefaktach
Odpowiedz
Ja mam komplet ebonowej zbroi.
Odpowiedz
Moja ulubiona i noszona zbroja w Morrowind to zbroja świątynnego sługi (jest naprawdę wypas) daje świetną obronę.Do tego jeszcze Ebonowy sejmitar i Imperialna Tarcza.
********Bez sygnatury********
Odpowiedz
,,Te czerwone" to dreughowe rzeczy... Jak coś, to jedne z najlepszych w całej grze
Odpowiedz
Chyba Deadryczne.
Odpowiedz

Użytkownik Shadowdale dnia śro, 12 kwi 2006 - 23:51 napisał

Może mi ktoś przy okazji powiedzieć co to jest za miecz o nazwie Chryzamer i gdzie jest, jeśli to nie będzie bardzo nie na temat...?

[post="41553"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tutaj napisałem gdzie są najlepsze przedmioty.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Szklany hełm, Naramienniki Daedryczne, Kirys Bogów, Daedryczne Nagolenniki, gołe stopy, Rękawice Randagulfa, Opoka Eleidona

Broń: Ostrze Duszy (zaklęty Claymor Daedryczny zaklęty), Łuk Pomniejszego Zniszczenia (łuk zaklęty)
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
Zabijcie Dagotha Fyr'a i będziecie mieli wszystko Daedryczne i wiele innych ciekawych rzeczy jak pobuszujecie po wieży.
Odpowiedz
Żeby go zabić, najpierw lepiej wyleczyć się ze spaczenia...

Moja postać zwykle miała na sobie tylko szatę i pieniądze xD Broń przywoływałem (Deaderyczny Topór najczęściej), a że miałem Bez Zbroi na około 75%, reszta ekwipunku była zbędna

Jednak przed osiągnięciem wysokiego lvl'u chodziłem w Średnim Pancerzu z Solstheim, nosili go w wiosce Skaal. Mało ważył, a był dobry (z niedźwiedzia?) Ebonowych, Deaderycznych czy innych ciężarów nie nosiłem z powodu właśnie tej wagi - postać poruszała się jak wóz z węglem... ;]
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Zbroje I Bronie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...