[TESIII] Pluginy

Moje ulubione mody to:
Pack Guar (możesz kupić guara, który biedzie cię śledził i będzie mógł nosić za ciebie przedmioty, dodaje także kupca z mnóstwem forsy)
Balamora House (całkiem przyjemny domek z obszerną biblioteką)
Odpowiedz
Ja uzywam:
World Of Faces-Dodaje ponad 100 nowych twarz i podmienia twarze NPC'ów na nowe.
Carnithus Armamentarium-Dodaje sporo nowych rzeczy miedzy innymi skrzydla i zbroje.
Pegas Horse Ranch-Dodaje rancho gdzie mozna kupic i hodowac konie.
Jakby bylo malo to dorzuce pozniej.
Odpowiedz
Ooo a mogłabym dostać linka skąd mogę ściągnąć to z końmi? Jak juz będę mogła grać to sobie pojeżdżę
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
Niestety ten link nie działa. A ja używam Great Shoals PL i HarlequinSword_pl.
Who stand with me so be my brother!!! by Dowódca Zakonu (wh40k:DoW)
Odpowiedz
Buu a ja nie mam dodatków A co do modów chyba to juz pisałam ale A good place to stay to mój pierwszy i ulubiony. Oprócz tego mam jeszcze szkieletowe manekiny, dom balkonowy, kolekcja płaszczy(nie są zachwycające), ulepszone monety(te ładnie błyszczą i mają lepszy kolor), drogowskazy i nie pamiętam jakie jeszcze, ale sporo tego jest.
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
Ja z pluginów lubiłem Herbalism (wresczcie rośliki znikały po zerwaniu )
Bogatsi kupcy
Kilka loszków własnego pomysłu
Mod dodający nowe doby ko kupienia w kazdym miescie oraz kilku nowych kupców z fajnym sprzętem
Odpowiedz
A ja mam:
-A good place to stay +teleporty
-Azrael merchan (nie wiem czy dobrze napisalem:P)
i to narazie tyle, bo od sprzedawania rzeczy wystarczy mlokos
Odpowiedz
Moje ulubione plugi to:
Twierdza Herosa
Pack Guar
Dwemer Sky Glider
Posiadłość Poszukiwacza Przygód
Vampire Embrance
Asgard
No i to chyba tyle Ja narazie używam tylko Twierdzy Herosa
********Bez sygnatury********
Odpowiedz
Zdecydowanie bogatsi kupcy, domki i budynki, wyspa czarodzieji (wyspa), Bronie, Rasy i chyba tyle
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia niedziela, 16 października 2005, 21:57 napisał

Moje plugi są takie:

-> Odgłosy Gorzkiego Wybrzeża - W polu Gorzkiego Wybrzeża słychać jakieś świerszce czy coś innego

-> Quest Collater PL - dziennik

-> Clean expanded cliff racers PL - trzy nowe typy skrzekaczy

-> Animal Realism PL - zwierzęta nie atakują (tylko chore i zarażone), chyba, ze je się samemu zatakuje

-> Zmieniony ciężar - zmienia ciężar widelcow itp. (1 kilo na widelec to chyba przesada...)

-> The regulars - ludzie siedzą w karczmach na krzesłach i są tam takze muzycy, którzy grają na bębnach

-> Sexy Almalexy - niby poprawia tekstury Almalexii. Nie wiem, bo jej jeszcze nie widziałem

-> Poprawione Pierścienie - poprawia tekstury pierścieni

-> Darker Morrowind - Steel Armor - steel armor podmienia tekstury i modele Stalowego Pancerza - od tej pory wygląda on bardziej szczegółowo, przy czym jest bardziej ciemniejszy

-> Darker Morrowind - Chitin Armor - Owy Plug-in podmienia tekstury Chitynowego Pancerza, dzięki czemu Morrowind staje się teraz bardziej atrakcyjny - pancerz wygląda lepiej (jest bardziej szczegółowy) oraz jest ciemniejszy...

-> Darker Morrowind - Bonemold Armors - podmienia modele i tekstury Kościanego Pancerza, dzieki czemu staje się on bardziej szczegółowy i zarazem jest ciemniejszy, co daje "gotycki" wizerunek pancerza.

Mialem jeszcze Dzieci, ale odkryłem, ze wyłącza mi sie gra jak ide do Balmory I wyłączylem go...


Możesz dać link do stronki skąd można pobrać Darker Morrowind - Bonemold Armors ? Byłbym wdzięczny.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Pluginy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...