[NWN:HotU] Pytanie dotyczące charyzmy czarownika

Cze to znowu ja 8) czy jak bede zwiększał charyzme czarownikowi w trakcie gry(chodzi mi przy kolejnym poziomie,a nie za pomocą przedmiotów magicznych)to beda moje czary miały większą moc?I czy zwiększanie charyzmy za pomocą przedmiotów da moim czarom większą moc??????? Pozdrawiam.......
Nie, zwiększanie charyzmy nie zwiększa mocy czarów (wiem, bo gram czarownikiem), a jedynie zwiększa ich ilość. Krótko mówiąc im większa charyzma, tym więcej czarów na dzień. Maksymalnie 8. Jednak zwiększanie charyzmy u czarownika jest jak najbardziej dobrym pomysłem, i za pomocą przedmiotów i przy awansie, głównie chodzi o to drugie. Bo jak masz pas dający 3 do charyzmy i 3 do siły to jednak lepiej wziąźć ten do siły. Po dodaniu charyzmy zdecydowanie zwiększa się również jego siła perswazji i przy dużym poziomie możesz wyperswadować dosłownie wszystko. A i jeszcze jedno. Myśle, że charyzma na poziomie 30 w zupełności wystarcza.

Ps. Opowiedz o swoim czrowniku na temacie "wszystko o czarowniku"

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
A wszystkich czarów bede mial ilosc 8 ?Nawet tych z 9 poziomu?
O ile sie nie myle to tak! Nieźle nie?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Ale trzeba sie sporo napocić by mnieć 8 czrów 9 poziomu
8 na dzień. Bo ośmiu ogólem to nigdy nie będziesz mieć (przynajmniej do 20 poziomu). Ja mam 16 poziom, charyzmę 30 i chyba 4 czary na dzień 9 poziomu.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
hm żeby mieć czry 9 poziomu trza mieć 18 level
Racja :oops: 9 są dopiro od 18. Pomylilo mi się, bo wszystkie w menu są w tym +. Wiesz o co mi chodzi? Jak masz menu rzucania czarów to jest 1, 2, 3 i chyba do 6 poziomu czarów, a te wyższe są pod +. A oczywiście mam jeden czar 8 poziomu, bo 8 jest od 16 i mogę go rzucać 4 czy 5 razy na dzień. Przyznaję sie do błędu :oops: .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Dzieki za pomoc. Mam już 40 poziom i niektory czary mam nawet po 9! a reszte po 8, masakra
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...