[NWN:SoU] Nasycone miecze

Kurde gram sobie na necie w neverwinter nights shadow of undrentide i wszyscy maja nasycone miecze (świecące) tylko nei ja ;/;/ Jak zrobic nasycony miecz ???? prosze o odpowiedz
Odpowiedz
Hmm. Chyba zrobić się nie da. Po prostu trzeba znaleźć. Jesli szybko chcesz mieć niezły miecz, to wyeksportuj swoją postać do 3 rozdziału NWN podstawki (bądź też 1, ale w 1 będzie słabszy) i tam pójdź do kowala. Zrobi Ci np. z magicznego długiego miecza Astralne Ostrze. Potrzebny CI będzie tylko diament i np. długi miecz +3.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Jak gra sie wczytuje to wyskakują różne podpowiedzi. Tam było cos o użyciu czaru niegasnącego światła na rzecz i wtedy bedzie cochwile swiecił.
Odpowiedz
Najlepiej w Aurorze stworzyć miecz i wyeksportować do niego swoja postać. Ja tak robiłem do kampanii, do netu nie wiem. ale chyba się da. Ja zrobiłem miecz który miał wygląd święty taki złoty z niego promieniował i dodał do niego sporo właściwości.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Można w HoTU w drugim akcie w takiej świątyni w wiosce niewolników, tam gdzie vix'thra ten nieumarły smok był, na 2 piętrze były dwie czarne perły, na ołtarzu do broni dzięki nim można efekt dodać, i świecić złą aurą będą. Nie wiem czy zawsze to samo dają ale mi do oby dwóch katan dało wysysanie siły. Broń nie może być dystansowa, jak chcesz łuk lub kusze to tylko u kowala w 3 akcie HoTU
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Nasycone miecze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...