Tragedia na lekcji

Link

Po usłyszeniu tego newsa byłem w głębokim szoku. Dalej jestem. Jak można zrobić takie coś? Jak można nie reagować na takie zdarzenia? Jak można siedzieć obojętnie obok, gdy dzieją się takie rzeczy? Coś strasznie niedobrego dzieje się z naszą młodzieżą. Nakładają nauczycielom kosze na śmieci na głowę, robią nie-powiem-co w kiblach szkolnych, a teraz to... To jest po prostu smutne...
Odpowiedz
W Polsce się źle sie dzieje i nic sie nie poprawia. Dziewczyna się powiesiła przez klasę która w ogóle nie chciała pomóc (dziewczyny inne próbowały pomóc ale inna klasa co sie działo z klasą?). Nikt nie zasługuje na takie upokorzenie. Jest to naprawdę smutne. Nikt nie ma zamiaru nic zrobić z Polska szkoła dlaczego tak się dzieje? Dlaczego Polska nie może być normalnym narodem tylko zawsze musi się w nim cos dziać.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz

Cytat

Jak można zrobić takie coś? Jak można nie reagować na takie zdarzenia? Jak można siedzieć obojętnie obok, gdy dzieją się takie rzeczy?


Po prostu?

Cytat

Nikt nie ma zamiaru nic zrobić z Polska szkoła dlaczego tak się dzieje? Dlaczego Polska nie może być normalnym narodem tylko zawsze musi się w nim cos dziać.


$%@^&**( mać! A czemu od razu mieszasz w to kraj i naród? Co to, tylko w Polsce się dzieją takie rzeczy? Dorzućmy jeszcze Rydzyka, Giertycha i radio z ryjem by było 'na czasie'. Takie rzeczy się zdarzały, zdarzają i będą zdarzać niezależnie od narodowości, koloru skóry czy szerokości geograficznej. Dlatego bo człowiek jest okrutny, a ludzie światli, oświeceni i wrażliwi są w mniejszości.

"W Stanach 10 latek zabija pół klasy z broni automatycznej", "Niemieccy żołnierze bawią się szczątkami w Iraku", "W Polsce dziewczyna popełnia samobójstwo". itd., itd., itd., itd., itd.
Odpowiedz

Użytkownik Strażnik dnia Oct 26 2006, 04:09 PM napisał

" Jak można nie reagować na takie zdarzenia? Jak można siedzieć obojętnie obok, gdy dzieją się takie rzeczy?

[post="49471"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



NO WŁAŚNIE! Jak można wogóle nie reagować tylko siedzieć i patrzyć na to KU*WA MAĆ?! Ja to bym po prostu podszedł i dał w ryja gnojom! No ja pierdziele...

---

Zgodzę się w tej sprawie z Ekhtelionem, na to akurat naród nie może mieć żaden wpływ, bo tak się dzieje wszędzie...
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Nie chodzi mi o Naród tylko o polityków oni zamiast zmienić cos w polskich szkołach to kłócą się i zamiast razem współpracować żeby było lepiej. Ale żal mi tej dziewczyny i jeszcze jak tamten chłopak mu nakręcać to na komórkę okropieństwo:(

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Oni są popierdo**ni za takie cos to nie ma kary nawet jak by ich zabito to tej dziewczynie nie wróci życia , głupi żart - powiedział jeden chłop z tej klasy jak czytałem -on jest chyba głupi kulturalnie to ujmując powinni im tak teraz życie upieprzyć żeby sobie to zapamiętali do końca życia. A a porop polskiej młodzieży to w innych krajach jest gorzej w takich stanach to kulka za nic nieraz wjedzie , cóż POPIERDO**ŃCY z tej klasy , fajnych miała kolegów i koleżanki , dziwi mnie to czemu dziewczyny nie zareagowały??????
Odpowiedz
W mordę... a politycy to co? Wszechwiedzący bogowie? Co waszym zdaniem mają zrobić? Są pobłażliwi to źle, chcą izolowac trudną młodzież jeszcze gorzej...
Odpowiedz
Parę dziewczyn jej pomagało ale reszta klasy siedziała z boku i się patrzyła. A ta dziewczyna uprzedziła koleżankę że ma zamiar popełnić samobójstwo a tamta na to nie zareagowała i nic nie powiedziała policji nic zupełnie nic, powinna owiedzieć nauczycielom, rodzicom, komukolwie a ona siedziała jak mysz pod miotłą takiej przyjaciółce to ja dziekuję

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz

Cytat

Nie chodzi mi o Naród tylko o polityków oni zamiast zmienić cos w polskich szkołach to kłócą się i zamiast razem współpracować żeby było lepiej.


Cytat

Takie rzeczy się zdarzały, zdarzają i będą zdarzać niezależnie od narodowości, koloru skóry czy szerokości geograficznej. Dlatego bo człowiek jest okrutny, a ludzie światli, oświeceni i wrażliwi są w mniejszości.

"W Stanach 10 latek zabija pół klasy z broni automatycznej", "Niemieccy żołnierze bawią się szczątkami w Iraku", "W Polsce dziewczyna popełnia samobójstwo". itd., itd., itd., itd., itd.


Przeczytaj powyższe cytaty i tym razem dokładnie, tak z 10 razy.

Secundo, wyluzujcie z przekleństwami bo to kulturalne forum.

Ja dodam tak od siebie, żeby nie było offtopowo:

Są ludzie i parapety, nic nie poradzimy w tej sprawie. A tych gości powinni odstrzelić, bo resocjalizować się już nie da. I tyle...
Odpowiedz
Marz rację Ekhtelion ale ostatnio mnie krew zalewa co oni robą

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz

Użytkownik Strażnik dnia Oct 26 2006, 04:09 PM napisał

To jest po prostu smutne...

[post="49471"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




To nie jest smutne, to jest tragiczne. Nasuwa się też pytanie, skąd czerpią takie wzorce, skąd bierze się agresja (a może na to nie ma odpowiedzi?)?


Cytat

Parę dziewczyn jej pomagało ale reszta klasy siedziała z boku i się patrzyła.


No tak, co może w końcu kilka dziewczyn przeciwko 5 chłopakom? Ale z drugiej strony była też cała ta reszta... Spali?

Cytat

Twierdzą, że chcieli zażartować z koleżanki, która się im podobała.

Ten chory 'powód' zostawię bez komentarza...
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Bla, bla, bla. Tutaj działa instynkt stadny. Ludzie jak występują w grupie powyżej 3 osób zaczynają przejawiać mentalność grupy (lub tlumu) i wtedy mogą się dziać dziwne rzeczy. Fakt jest udokumentowany naukowo i nie ma o czym gadać.

A to, że dziewczyna nie powiedziała, że koleżanka chce popełnić samobójstwo to nic dziwnego. W tym wieku nastolatki (te bardziej ześwirowane) potrafią co tydzień mówić o samobójstwie...
Odpowiedz
Jeszcze ten ich adwokat że oni są niewinni, i oni są aniołkami co to ma być? Znalazł się adwokat diabła? Za coś takiego powinni mieć przynajmniej poprawczak a ta klasa co robiła kiedy oni jej to robili pewnie mieli świetną zabawę sie czy któryś pobiegł po nauczyciela?? NIE! Jak tak można?

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Słuchał może ktoś przed chwilą Hołdysa i Heidtman na TVN24?
Odpowiedz
Kupcie mi AK-47 to sie zajme tymi chłopami i politykami , po co zabijać jak mozna zrobic z kogos kaleke i pamięta do końca życia , a aprops polityków ja my bylibysmy na ich miejscu to co byś my zrobili , swoja droga to doja w pupe z tym niby rzadzeniem.
Odpowiedz
Sąd Rodzinny w Gdańsku zdecydował, że gimnazjaliści, którzy upokorzyli 14-letnią Anię, trafią na 3 miesiące do schroniska dla nieletnich. Trocę mało ale nóć lepsze to niż by chodziili wolno.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Na pewno ale przyszłość na 100% mają zrąbaną. Ale no cóż sąd to sąd to on jest od wymierzania wyroków i sprawiedliwości. Ale gdyby sąd był sprawiedliwy wtedy było by idealnie.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Przecież to nie jest wyrok Oni idą tam tylko, aby poczekać na wyrok sądu.

A co całej sprawy - u nas w szkole dzieją się różne rzeczy, ale to, to jest hmm... nawet tego określić nie potrafię. Bestialstwo? Gnojków bym dorwał to...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Każdy by chciał wymierzyć sprawiedliwość tym gnojkom ale no cóż jak wcześniej powiedziałem od wyroków jest sąd a nam sprawiedliwości nie wolno samym wymierzać.


Zapomniało mi się sprawdzic w słowniku.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
← Karczma

Tragedia na lekcji - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...