[NWN1] [Pomoc] Co po 20 poziomie?

Mam małe pytanko - co się dzieje po osiągnięciu 20 poziomu, bo u mnie pisze maksimum?
Dobre pytanie. Ja dodam jeszcze jedno - czy jak się osiągnie 20 poziom i pisze max np. poziom druida, to można wziąć inną specjalizację np. wojownika i teraz ładować pkty w wojownika, czy jak się ma ten 20 poziom to już koniec kropka?
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Boże, jak weźmiesz specjalizację wojownika jak już pisze max? Przecież trzeba najpierw zdobyć level. A poziom 1 wojownika w Twoim przypadku to już 21 poziom postaci. Logiczne nie?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Ricewind nie irytuj się. Mógłbym wziąć wojownika na 19 poziomie i ładować w niego pkt, ale jak już mi to wytłumaczyliście jest to niemożliwe, bo miałbym druida 19 poziom i wojownik 1 poziom. Czy nie tak?
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Dokładnie tak. Ale twórcy mogliby zwiększyć poziom bo 20 to trochę mało. Autorzy ucinają nam skrzydła. W dodatkach jest już większy poziom. Ale co z tego skoro po pewnym czasie i to nie wystarcza?


Tonari no Totoro!
Ok Oliver, ale teraz Ty się nie wykręcaj, bo wyraźnie napisałeś, że kiedy masz max. Po prostu, albo źle się wysłowiłeś, albo ja nie do końca zrozumiałem o co Ci chodzi.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Oki. Mój błąd, przyznaję się bez bicia.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...