Radio Maryja

Użytkownik Nazin dnia Apr 10 2006, 05:55 PM napisał

Chwyt jak chwyt po prostu specjalnie wypozycjonowane, a szczególnie trudne to nie jest (jak się sporo ludzi zbierze )

[post="42304"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Not o zróbmy sobie taki trick z gameexe Jakies hasełko fajne i tak dla jaj
Odpowiedz
Najlepiej tak by po wpisaniu "Radio Maryja" nas dawało na pierwszym miejscu. To by była reklama
Odpowiedz
Z ciekawości weszłam sobie na stronke tej wielce szanownej rozgłośni radiowej pod przewodnictwem Ojca Dyrektora, i w to, co zobaczyłem nie mogłem uwierzyć.......
Dzięki tej stronce można nie tylko słuchać radia (które) ma_ryja ale i tv trwam

Dzięki audycjom telewizyjnym poprzez Internet można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy; nap w tej chwili ktoś dzwonił do studia i się pytał czy ozdabianie mieszkania różnego rodzaju zabawkami feng-shui jest jakąś inicjacją do sekty pogańskiej; normalnie ROTFL
Odpowiedz
Wpiszcie sobie w google "kretyn" i wyskoczy wam stronka nikogo innego, a naszego przyszłego wicepremiera i jednego z największych orędowników Radia Maryja - Andrzeja Leppera :> Co do Gameexe najlepiej by było jakby wyskakiwało pod hasłem Radio Maryja lub Prace Magisterskie
Odpowiedz
A propo google spróbujcie wpisać kretyn wynik jest całkiem (nie) zaskakujący
Odpowiedz

Cytat

Wpiszcie sobie w google "kretyn" i wyskoczy wam stronka nikogo innego, a naszego przyszłego wicepremiera i jednego z największych orędowników Radia Maryja - Andrzeja Leppera :>


Cytat

A propo google spróbujcie wpisać kretyn wynik jest całkiem (nie) zaskakujący




Efekt calkiem ciekawie wyszedł


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Sry, dokladnie nie przeczytalem, ten post nadaje sie chyba do skakowania
Odpowiedz
"Radio Maryja"

Wstawiać to na waszych stronkach i klikać tez czasami
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
wiesz, większość użytkowników zna html'a więc z taką zawiłą składnią sobie poradzi

ALE DLACZEGO RADIO MARYJA ? Już lepiej dać coś co się kojarzy z Fantasy i SF... może jakiś tytuł cRPG'a
Odpowiedz
Chyba właśnie o to chodzi, by było coś innego? Najlepszym pomysłem jest Radio Maryja lub Kaczki, mielibyśmy najwięcej odwiedzin. Ale to trzeba by długo pozycjonować
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Mnie to nie rusza... W dostateczie duzej zbiorowości zawsze się znajdą jednostki marginalne. A media robią z tego wielkie halo i wodę z mózgu innym ludziom.
Odpowiedz
Wodę z czego ? :O To ci ludzie mają mózgi jeszcze ? Po 24 godzinnym słuchaniu ma_ryja trudno aby coś tam jeszcze zostało.
Odpowiedz
Fakt, Ekh ma rację. Wyolbrzymiać problemu nie można. Skrajne przypadki w społeczeństwach zawsze były, są i będą. Należy też pamiętać, że nienawiść do o. Rydzyka i Beretów też jest uczuciem skrajnym...
Odpowiedz
Strażnik ale Ty chyba nie żyjesz pod jednym dachem z dwoma "fanatykami" Ojca Prowadzącego. Ja do kościoła nic nie mam, wierzącym jestem no ale Rydzyka to bym za jaja powiesił. Gdy dosyć często zdarza mi sie słuchać (przy kolacji) to sie czasem załamuje. Inaczej tego nie można określić. No a moi dziadkowie są ślepo zapatrzeni.
Odpowiedz
Przez jakiś czas jak się też wpisywało "oszustka" to na pierwszym miejscu wyskakiwała Renata Beger. Ale teraz Google coś tam nowego wprowadziło i nie można już robić takich rzeczy... chlip...


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
A wiecie, że Begger to w angielskim żebrak a Lepper trędowaty? Sprawdźcie w słowniku.
Odpowiedz
← Karczma

Radio Maryja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...