[BGII] Jan Jansen

Wielce interesujący charakter. Początkowo myślałem, że to stereotypowy gnom-wynalazca, ale szybko zmodyfikowałem tok myślenia. Jak mi posunął tekstem o rzepie... Albo innym ze swojego zasobu. "Na but wujcia Klapciocha". I do tego ten jego głos w dubbingu, który uważam za świetny.

Niezły mag, ale Edwinowi nie dorówna. Przyzwoity złodziej, ale przy Yoshimo zostaje w tyle. Przeszedłem z nim Cienie Amn oraz Tron Bhaala, zdechł mi raz, gdy walczyłem w twierdzy strażnika. I w zasadzie tylko wtedy. Naprawdę, to najbardziej w porządku gnom, jakiego poznałem w D&D.
Odpowiedz
Jak dla mnie postać genialnie wykreowana. Nietuzinkowy charakter i osobowość, powalające monologi oraz dialogi z innymi postaciami, wypowiadane przez Jana Kobuszewskiego.

Bardzo przydatny w drużynie. Jeżeli mój głowny bohater nie jest złodziejem, Jan przejmuje tę role i moim zdaniem bardzo dobrze się z niej wywiązuje.

Nie można również zapomnieć o pięknym kolorze jego ubioru.
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

"Wielu żyjących zasługuje na śmierć, ale niektórzy z tych co umarli zasługiwali na życie." - J.R.R.Tolkien
Odpowiedz
Taa a jego broń... Miotacz czegoś tam xD Wali czachami... xD Extra postać
Chociaż moim najlepszym magiem w bg jest Edwin
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Świetne połączenie maga i złodzieja. Szkoda że nie da się z nim romansować jestem ciekaw jakby to wyglądało A w neverwinter Nights spotka łem jakiegoś Jansena wiecie może czy to jego kuzyn?

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz

Użytkownik Mathew dnia Oct 17 2006, 07:06 PM napisał

Świetne połączenie maga i złodzieja. Szkoda że nie da się z nim romansować jestem ciekaw jakby to wyglądało A w neverwinter Nights spotka łem jakiegoś Jansena wiecie może czy to jego kuzyn?

[post="49136"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Na pewno .

Jan na pewno jest oryginalny. Mojemu koledze tak spodobała sie jego postać, że sam zaczął grać gnomem . Sam osobiście nie przyłączałem go do drużyny, bo uważałem go za zbędnego (warte podkreślenia jest, że grę zaczynałem ze 3 razy, nigdy nie kończąc, czy to ze względu na wymianę dysku twardego czy na brak czasu). Kojarzę jednak jego świetne teksty:

"A masz ty ścierwo! Rzepa ci się nie podoba?!"

"No, ale nam się trafiło. Nie prowadziłem drużyny od... no, chyba od czasów kiedy wujcio Podrapek złapał syfa i przekazał mi dowództwo. Widzisz, on po prostu nie ufał krasnoludom. Hmmm... mam nadzieję, że teraz pójdzie mi lepiej niż ostatnio..."



Jak dla mnie, postać nieśmiertelna, jeśli chodzi o kreację i charakter.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Wszystko co powinno być powiedziane w tym temacie zostało już powiedziane. Ja dodam tylko, że bardzo mi się podobała misja gdy trzeba było pomóc lubej Jansena (a raczej córce lubej Jansena )
Odpowiedz
Jan Jansen jedna z najfajniejszych postacie w grze. Jego teksty o rzepie, np. [niezydentyfikowany odgłos:P] odbiła mi się rzepa [czyt. ziepa], kłotnie z innymi NPC-ami dodały grze wiele humoru. Oprócz tego jest niezłym magiem i dzięki swoim wynalazkom - niezłym złodziejem. Polecam Jana Jansena i piwo z rzepy!!
Odpowiedz
Pod względem fabuły, jest najlepszym z bohaterów Uważam go za najciekawszą postać w grze.
I'elamshin d'lil Ilythiiri zhah ulu har'luth jal...


Odpowiedz
Może chodzi Ci o romans, też było mi fajnie ją wy... ekhm... wykorzystać Ale jako fabularna to nie za bardzo...
I'elamshin d'lil Ilythiiri zhah ulu har'luth jal...


Odpowiedz
← Baldur's Gate

Jan Jansen - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...