[NWN:HotU] Jak tworzyć różdżki i mikstury w HotU?

ludziki wie ktos jak tworzyc rozdzki i miksturki w hotu ?
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Co do rózdzek to jest taka jedna zdolność (bodajze tam gdzie np mamy zionięcie ogniem ) lae nie jestm pewien bo wydaje mi sie że tylko postacie czarujące mogą tworzyc tego typu rzeczy
Odpowiedz
co ty niepowiesz gram magiem i wiem teoretycznie jak zrobic bo rzucam zaklecie na rozdzke pusta i nic wiem ze mozna zaklecia o max 4 poziomie
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Eeee to to juz dziwne .a prubowałaś reinstalki ja nie miałęm takigo kłopotu przynajmniej z różczkami
Odpowiedz
A to nie jest przypadkiem tak samo jak tworzenie pułapki w SoU?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
a niewiem jak sie tworzy pulapki ale robie tak jak jest napisane w atucie tworzenie rozdzek i nic pewno trzeba cos wiecej zrobic bo niejest to napewno blad gry tylko niewiem co
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
No to ja juz niewiem moze nazina cos poradzi
Odpowiedz
A może to jest tak jak ze zbrojami i brońmi. Musisz mieć odpowiedni składnik i wtedy na nim otwierasz okrągłe menu i naciszkasz tworzenie przedmiotu (ja próbowałem :wink: stworzyć jakiś pancerz). Jednak to tylko zwykłe pancerze i bronie. Magiczne pewnie możesz robić dopiero na wyższych poziomach tej umiejętności.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A może nie marz menzurki?

Buhaha. Brawo! Chyba pięcioletnie dziecko by to dobrze napisało - Rince Prześmiewca.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Ja nauczyłem się tego atutu i teraz tylko rzucam czar (najczęściej czarne macki) i mi wychodzi tylko expa dość dużo zabiera
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Jak tworzyć różdżki i mikstury w HotU? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...