[BGI] Karawana

Mam pytanko przyłączyłem na chwile Kagaina i powiedzcie mi gdzie jest ,ta cholerna karawana co jej szuka
... nie wiem dokładnie bo grałem dość dawno, ale... wiem z grubsza :] Karawana, której szuka Kagain jest między Beregostem a Nashkiel, prawdopodobnie jest to pierwsza lokacja na północ od Nashkiel.

Cytat

prawdopodobnie jest to pierwsza lokacja na północ od Nashkiel.


Właśnie, że tam jej nie ma. Nie wie gdzie może być, bo mam ten sam problem


Tonari no Totoro!
Więc tak, trzeba pójść do pierwszej lokacji na północ od Beregostu. Są tam splądrowane przez bandytów wozy. Krasnolud uzna, że poszukiwania chłopca, do których się zobowiązał, są bezcelowe i zostanie z nami.

PS. Rincewind, sorki za tamten temat :wink:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


A nie dałoby się tego zadania wykonać, czyli znaleźć to dziecko? Bo nie ma EXP za ten quest.
A Kagain mi się nie przyda, bo jest zły, w dodatku praworządny... ;]









ej a moglibyście mi powiedzieć gdzie znajduje sie dokładnie kagain. ja wiem że w beregoście ale w którym domu
Jego dokładne współrzędne to x:1545, y:2012. Wskaźnik współrzędnych uruchamiasz (domyślnie) klawiszem "L".

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Ja jeszcze umieszczę mapkę:


I proszę odpowiedzieć na moje pytanie. :] Jak się nie da inaczej tego questu zrobić, to proszę napisać: "Nie da się" i tyle.









Użytkownik Dasaka dnia Oct 14 2006, 07:38 PM napisał

I proszę odpowiedzieć na moje pytanie. :] Jak się nie da inaczej tego questu zrobić, to proszę napisać: "Nie da się" i tyle.

[post="49077"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nigdzie nie widziałem dalszej częsci tego zadania, więc tu chyba quest się kończy.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
← Baldur's Gate
Wczytywanie...