[NWN1] Kto lubi edytor do NWN

Należe do osób kratywnych i uwielbiam tworzyć mapy do prawie wszystkich gier w które gram. Dlatego zakładam temat, w którym proszę o wypowiedzi osób które zajmują się zestawem narzedzi do NWN. Ja tworze moim zdaniem całkiem niezły moduł, ale potrzebuję na to czasu. Wiec, kto oprócz mnie robi moduł do NWN?
Aha i wrazie możliwości, mam trochę problemów z skryptami, byłbym wdzięczny gdyby ktoś kto się zna zechciałby mi trochę pomóc.
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
Teraz mam jeszcze większy problem! Wreszcie udało mi się załatwić i zainstalować oba dodatki do Neverwintera. Początkowo byłem bardzo zadowolony. Jednak gdy chciałem przerobić swój moduł, a następnie go przetestować zrobiły się problemy. Gdy chcę włączyć moduł w grze, wyskakuje komunikat i pisze mi dokładnie tak:"Nie udało się utworzyć pliku, gdyż został on stworzony przy użyciu nowszej wersji narzędzi i\lub zasobów gry". Skoro tak to próbowałem coś zmienić by było dobrze, a zrobiłem tylko gorzej. Teraz mój moduł nie chce się nawet włączyć w edytorze! Pojawia się błąd:"Nie można zapisać pliku\ów do katalogu tymczasowego. Sprawdź, czy na dysku jest dość wolnego miejsc. Pliki modułu mogą być uszkodzone i zawierać niepwawdziwe informacje o plikac, z których się składają".
Próbowałem włączyć inne moduły i obeszło się bez problemu. Wiem, że nie przystoi to nekromancie, ale błagam i proszę! POMOCY!!!
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
Nie mam pewności ale trzeba chyba zainstalować patcha też robię moduły i czytałem gdzieś o podobnym problemie i trzeba zainstalować patcha.(najlepiej najnowszego)

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
No cóż, pomysł z patchem byłby może i dobry, ale ja mam niestety piracką wersję. Z tego co wiem patche są na oryginały, a jeżeli zainstaluje na piracie, może uszkodzić mi to plik .exe i gra mogłaby się nie włączyć. Jednak warto zaryzykować! Szukałem i nie moge za bardzo znaleść patch na polską wersją, bo takową mam. Napisz mi czy ma to być patch na zwykły Neverwinter czy na któryś z dodatków?
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
ja równiez jestem zainteresowany edytorem dołączonym do NWN'a ale potrzebuje pomocy co do skryptów.
Odpowiedz
czytasz w moich myślach bo ja mam zaczęte około 50 modułów (które skupiają się oczywiście na słodkiej Lady Aribeth) i żaden z nich nie jest dokończony.
Odpowiedz
Mam ten sam problem.. Pobrałam i zainstalowałam już 3 patch ale nadal nie mogę otworzyć modułów w grze. Pobrałam również poprawkę do postaci "Crtitical Rebuild" i nadal nic..

Nie wiem co robić




[Dodano po 31 sekundach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Fugiel dnia czwartek, 19 października 2006, 18:04 napisał

Teraz mam jeszcze większy problem! Wreszcie udało mi się załatwić i zainstalować oba dodatki do Neverwintera. Początkowo byłem bardzo zadowolony. Jednak gdy chciałem przerobić swój moduł, a następnie go przetestować zrobiły się problemy. Gdy chcę włączyć moduł w grze, wyskakuje komunikat i pisze mi dokładnie tak:"Nie udało się utworzyć pliku, gdyż został on stworzony przy użyciu nowszej wersji narzędzi i\lub zasobów gry". Skoro tak to próbowałem coś zmienić by było dobrze, a zrobiłem tylko gorzej. Teraz mój moduł nie chce się nawet włączyć w edytorze! Pojawia się błąd:"Nie można zapisać pliku\ów do katalogu tymczasowego. Sprawdź, czy na dysku jest dość wolnego miejsc. Pliki modułu mogą być uszkodzone i zawierać niepwawdziwe informacje o plikac, z których się składają".
Próbowałem włączyć inne moduły i obeszło się bez problemu. Wiem, że nie przystoi to nekromancie, ale błagam i proszę! POMOCY!!!
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Kto lubi edytor do NWN - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...