Moje prace

Ok coś wykombinuje

[Dodano po chwili]

Hej Fink to daj jakieś materiały, chyba że chcesz żebym to ja ci coś poszukał, ale jak masz coś konkretnego do zapodaj
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Nie mam nic konkretnego... Otwórz no tą swoją bazę danych i znajdź Jak coś wyniucham to ew. zrobię edita ^___^
Ven jeżeli pozwolisz to użyje tego siga Substance X na innych forach Bo bardzo mi się podoba ^____^

Spox , Cieszę się że są używane
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Ok oto ona!
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Ostatnie prace



Proszę o ocenki.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Napisy pasują jak pięść do oka. Nie wyglądają jak integralna część obrazka tylko jak dopisane. Styl czcionki w napisie 'GuildWars' dla mnie jest zbyt techniczny, bardziej by pasował do klimatów futurystycznych (SF jakiś).
Zgodzę się z Ekhem, ta czcionka średnio pasuje. Ale ogółem jest nieźle. Tak BTW, grasz w GuildWars?
Nie, po prostu render mi się podobał

Ok kolejna praca.

"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Loooool. Ile ty nad tymi pracami siedzisz? 5sek? Mało, że czcionka niewyraźna to jeszcze błąd w napisie. Chyba, że istnieje słowo Btattleground....
Tam jest te T to literówka. A to że niewyraźnie to tak zrobiłem specjalnie. Podoba mi się jak jest niewyraźnie, niż jak jest wyraźnie Looooooolu
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Jaaasne. A World of Wracraaft to co jest?

Cytat

literówka

To!

A mógłbyś ocenić coś oprócz napisu?! oO
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
A co mam oceniać? Rysunku nie zrobiłes tylko wziąłeś gotowca. Wykadrowałeś go, dodałeś ramkę i jakieś logo w rogu... Za dużo tu do oceniania moim zdaniem nie ma (chyba, że się mylę) Może byś napisal co zrobiłes i pokazał obrazek żródłowy (ile razy ja to już mówiłem...) A co jak co, ale walenie byków w takiej grafice nie świadczy o zbyt 'profeszionalnym' podejściu
OMG. JUZ CI pokazywałem pare postów wyżej. Niema co tu więcej wystawiać prac. Przynajmniej na tym forum.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Wow... nie ma po co wystawiać prac bo zamiast się zachwycać wytykamy ci amatorskie błędy? Stary sam żeś wdepnął w grząski grunt sztuki i rzemiosła komputerowego to teraz cierp. Spróbuj opublikować taką pracke np. na gronie Photoshopa to ludzie cię wyśmieją i nie zostawią na tobie suchej nitki.
Buhahahahaha.... zaraz zjadę. Koleś! Czy ja mówię że jestem Kuźwa the bets w grafie?! Chyba nie. Więc nie bruźdź mi tu że mnie coś tam wyśmieją. Człowiek prosi o ocenę grafiki a ten tu wyskakuje z literówką. Każdemu może się przydarzyć. Niby tyle razy mi powtarzałeś żebym pokazał ci źródło, to pokazuje ci, a ty dalej to samo... Nie no nie mogę.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Taaaak, widzę że chyba dalsza rozmowa nie ma sensu... Ven o co ci chodzi? Wybacz, ale gdybyś zrobił ten rysunek od zera, wyszedł od białej kartki papieru i strzelił takiego arta, potem dodał do niego jakieś fajne efekty, następnie wykadrował i dodał ramkę oraz napis w którym jest błąd to bym powiedział, że praca jest zajebista i że ci się noga powinęła - trzeba poprawić i będzie super. Ale jeśli bierzesz czyjąś pracę którą kadrujesz, dodajesz ramkę i walisz napisik z błędem to to jest BYK, KROWA i całe rogate pastwisko. I nie ma usprawiedliwienia na coś takiego, no chyba, że mieszkasz na poligonie i masz trochę nerwowe warunki pracy. I twoje gadanie, że mamy nie zwracać uwagi na tą 'literóweczke' jest nie do przyjęcia. (przynajmniej dla mnie, za innych się nie wypowiadam).

Nigdzie nie twierdzę, że jesteś the best grafik tylko, że gdybyś to pokazał porządnemu grafikowi to by cię wyśmiał tak, że by ci się niemiło zrobiło. A napisałem to a'propos twojej uwagi, że czepiam się tylko napisu. Taki profeszionalista by na tobie suchej nitki nie zostawił i by nawet mu specjalnie pewne nie chciało się tłumaczyć co jest źle.

A co do źródła to gdzie je przepraszam zamieściłeś? Chyba normalką powinno być, że zamieszczasz swoją 'modyfikacje', a obok źródło, a nie, że machnąłeś w pierwszym czy w drugim poście jako żródło 'internet' i jesteś usprawiedliwony.

Jeżeli ci zależy na ochach i achach w stylu nierozgarniętych nastolatek z jakiegoś durnego forum to napisz. Dostosuje się... Ale chyba w końcu chcesz być coraz lepszy i robić coraz lepsze prace? Nikt nie mówił, że krytyka jest przyjemna.

Peace
Ech, nerwy o byka, obaj panowie, Ekh zwrócił tylko uwagę, a ty Ven wyskakujesz z wrzaskiem "do broni". Imo powinieneś tylko przytaknąć, bo błąd jest, poprawić prackę i zdjąć tę.

Koniec tej dyskusji. Ale posty sobie zostaną, nie będę ich czyścić, niech inni popatrzą... Ale jak się znów jakiś jednostronny flame pojawi, to do wora.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
← Fan Works
Wczytywanie...