[GIII] Co stanie się z Bezimiennym?

Jak sądzicie? Jakie zakończenie Gothica byłoby najlepsze? Możecie tu napisać własne propozycje.
Liczę na konwencję, ale nie pisanie scenariuszy...
Moim zdaniem w III części Gothica bezimienny pokona herszta orków. Wtedy wyjdzie IV i pewnie na Beliara ruszy Bezimienny. Tak by było ciekawe. A wy jak myślicie może być tak?

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Ta fabuła jest zbyt zagmatwana na takie zakończenia.Myśle że będziemy musieli walczyć z naszym przyjacielem Xardasem.Przypomnijcie sobie filmik z końca Gothica II i Nocy Kruka.Xardas pojawił się w kajucie i powiedział do Bezimiennego "jeszcze się spotkamy".Przypomnijcie sobie jeszcze że powiedział także że na przejęcie takiej mocy którą dał mu smok ożywieniec czekał już od pobytu w Górniczej Dolinie.Jednak wtedy nieudało mu się przejąć mocy od Śniącego.Powiedział też "To co niedokonało się w Górniczej Dolinie dokonało się teraz".Ja uważam, że właśnie takie bedzie zakończenie Gothica III a wy??
A ja myślę, że Kubuś Puchatek wreszcie się zakocha w Pannie Migotce i będą mieli wiele wspaniałych dzieci. Kłapouchy przyszyje sobie ogon na stałe, a zamek Gargamela wybuchnie.
Po co pisać bez sensu przypuszczenia. Zagrajcie, przejdźcie grę, to będziecie wiedzieć.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

To całkiem możliwe... tylko kłapouchy musi sie zapożyczyć od Krzysia nitki i igły bo podobno w stumilowym lesie to trudno osiągalny "stuff"

A zamek gargalema jest z tytanu - więc lipa - ta wersja się nie sprawdzi.
No chyba że by smerfy by się z gumiasiami zmówiły - wtedy by coś wykminili.

A ja tak sobie myślę... jak by Bezimienny się w Xardasie zakochał ? i by mieli trójkę dzieci ? To mógłby nawet Gothic 16 wyjść - ale napewno po niemiecku. A jak myślicie ? W Gothicu 15 będzie można latać śmigłowcami ?
Niedługo wam powiem jaki jest koniec bo mam Gothica III bo sobie kupiłem za 115zł na gram.pl!!!!!!
Jaaaaaa... Suuuuper

Zamykam, bo ten temat nie ma sensu....


Tonari no Totoro!
← Gothic
Wczytywanie...