[GI] Jaka jest wasza ulubiona zbroja w Gothic 1

To chyba oczywiste, że najlepszą zbroją, jest ta w starej wieży Xardasa. W Gothic 1 można było być maszyną do zabijania. Walczenie bronią i rzucanie jednoczesne dobrych czarów, nie sprawiało żadnej trudności. A w II już byś tego nie zrobił

Cytat

Miało być ja lubię tą zbroję co na potem daje Xardas

Ja bym napisał: Ja lubię tę zbroję, co daje na potem Xardas. A może "nam"?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dla mnie jest najlepsza zbroja nekromanty i ciężka zbroja cienia. Jak można zdobyć zbroje magnatów??
Odpowiedz
Mi się najbardziej podobała ciężka cienia, ciężka szkodnika i ciężka strażnika, zbroja runiczna(wspomagana runiczna też), mrocznych sztuk i strój kopacza(a raczej spodnie) . To by było na tyle... Dziękuje za uwage!
If you value your life, run...

Staram się rozruszać każdy stary temat!
Odpowiedz
Przepaska nowicjusza, ciężka straznika świątynnego, guru, cięzka cienia i strażnika, ciężka najemnika, szata ognia, wody i mrocznych sztuk xD
Odpowiedz
Moją ulubioną zbroja w G1 jest ciężka zbroja Maga ognia...

[Dodano po chwili]

Ej Finkregh z twojej odpowiedzi wywnioskowałem ze lubisz prawie wszystkie zbroje w gothic 1 {bez obrazy}..
  • mini_1065.jpg
Odpowiedz
Zbroja z magicznej rudy <-------------- wypas. Najlepsza i "najładniejsza"
Odpowiedz
Zbroja z magicznej rudy i szaty arcymagów krędu wody i ognia
Odpowiedz
Z pancerzy pełzaczy
user posted image
Dla elfich władców pod niebem jasnym Trzy są Pierścienie,
Dla krasnoludzkich podziemnych królów Pierścieni Siedem,
Dziewięć dla ludzi - tych ostatecznym śmierć przeznaczeniem,
Dla Władcy Mroku na czarnym tronie jest Pierścień Jeden
W Krainie Mordor, gdzie wiecznej nocy zaległy cienie.
Pierścień Jedyny, by władać wszystkimi, czarem je opętać,
Pierścień Jedyny, by wszystkie zgromadzić i w ciemnościach spętać
W Krainie Mordor, gdzie wiecznej nocy zaległy cienie.
[COLOR=red]
Odpowiedz
Jak dla mnie na I miejscu jest Ciężka zbroja Najemnika. Troche droga (2100 bryłek), ale jak to powiedział Lee: "Jest warta każdej bryłki". Na II miejscu Szata Arcymaga Wody. III miejsce zajmuje Ciężki zbroja Szkodnika. Właśnie ze względu na wspaniałe zbroje/szaty najczęściej przyłączam się do Nowego Obozu.
War... War never changes...
...A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara...
Odpowiedz
Najlepsza jest Starożytna Zbroja. Ma gorsze staty od SMS (dlatego, ze daje mniejsze bonus do def od magii). Wygląda najlepiej ze wszytskich zbrój i ogólnie jets boska :
Odpowiedz
Moją ulubioną zbroją w Gothicu jest Zbroja najemnika(Ciężka) i zbroja z magicznej rudy. Otóż wyjaśniam już dlaczego najbardziej lubię te zbroje. Dlatego że Są to najlepsze zbroje a dokładniej zbroje najemnika dlatego że zawsze grałem najemnikiem w gothicu i bardzo przypadła mi do gustu. A zbroja z magicznej rudy moze głupio wygląda ale podoba mi się jej obrona zwłaszcza po ulepszeniu.

Siema tak wogóle jestem nowy i chciał bym zapoznać się z zasadami tutaj obowiążującymi itp.

Pzd 4 all UP(Upadły Jack)
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię zbroję cienia nie wiem czemu ale fajna jest no ewentualnie ciężką zbroje najemnika
Odpowiedz
a ja lubię najbardziej z wyglądu to tą z pancerza pełzaczy i najleprzą zbroje szkodnika
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
W Gothicu I podobało mi się wiele zbroi. Fajne były ciężkie spodnie kopacza, uwielbiałem ciężką zbroję cienia i strażnika, której niestety nie można było zdobyć . Świetne były też zbroje świątynnej straży i szata mrocznych sztuk. Natomiast wogóle mi się nie podobała zbroja z płytek pancerzy pełzacza, nie lubiłem jej do tego stopnia że wogóle jej nie nosiłem . Zbroja runiczna też nie należała do najpiękniejszych, jakaś taka niekształtna i "nadmuchana".


Odpowiedz
W Gothicu I podobało mi się wiele zbroi. Fajne były ciężkie spodnie kopacza, uwielbiałem ciężką zbroję cienia i strażnika, której niestety nie można było zdobyć . Świetne były też zbroje świątynnej straży i szata mrocznych sztuk. Natomiast wogóle mi się nie podobała zbroja z płytek pancerzy pełzacza, nie lubiłem jej do tego stopnia że wogóle jej nie nosiłem . Zbroja runiczna też nie należała do najpiękniejszych, jakaś taka niekształtna i "nadmuchana".


Odpowiedz
Spodnie kopacza wyglądały tak elo zią. Nasz bezio wyglądał w nich jak prawdziwy luzak. Za to mi się podobały owe spodnie.
Ale najlepsza zbroja to zbroja Świątynnej straży, taką jaką nosił Cor Angar. Bardzo fajnie wyglądała i była dość mocna. Fajny był jeszcze ciężka zbroja najemnika. Wyglądała jak zbroja jakiegoś weterana albo doświadczonego myśliwego.
Odpowiedz
Ta, zbroje...Ja tam gram bez nich. Nie ograniczam swojej swobody ruchów
Odpowiedz
Statystycznie to wiadome ze postawiłbym na Runiczną zbroję, ale czy tak na prawdę statystyki się liczą ?? Nieeeee xD, najważniejszy jest wygląd a moim zdaniem najbardziej kozackie wdzianka to ciężka zbroja najemnika i lekka zbroja maga ognia oraz szata nekromanty.
Odpowiedz
← Gothic

Jaka jest wasza ulubiona zbroja w Gothic 1 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...