[NWN1] Wycena

Was tez wkurza jak dostajecie od jakiegoś kupca negatywa?? Jaka jest rada na to? Bo metoda sejw/load/load/load/load/load/load/load/load itd. doprowadziła mnie do stanu wykończenia psychicznego
Jak ma się oba dodatki, to już od początku jest ten system wyceny. Jak sobie z tym poradzić? Bo mam woja i wycena kosztuje mnie 2pkt a mam tylko 2 pkt na lvl help


Gorsewion
Odpowiedz
Cechą wyceny jest chyba charyzma, więc dobrze jest mieć ją na wysokim poziomie. Ja gram czarownikiem, więc z tym nie mam problemu. Zależy to też od kupca. Bo np. Neurik w 2 rozdziale w podstawce zawsze u mnie reagował negatywnie, więc chodziłem do kowala i tam sprzedawałem (bo wyświetlał się sukces ). A tak na marginesie to chyba szkoda 2 pkt. na wycenę u wojownika. Ja nawet u Czarownika nie dodawałem do tego skila ani punkta (a to jest właśnie m.in. preferowana umiejętność czarownika).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Chciałem tylko nadmienić, że po zainstalowaniu dodatku, w podstawce też pojawia się ta opcja jak i inne, których nie było przed instalacją
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Wycena - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...