[GII] Wymagania Gothic2

Witam mam gothica 2 i mi klatkuje dziwię się , ponieważ ma wymagania procesor 2.2/2.0 GHz,256 Ram/512(zalecane) no i k.graf. min 32 MB.
Mój sprzęt to:
1.Procesor Celeron D315+ 2.26 GHz
2.Płyta główna Gigabyte GA 8SGXP
3.Pamięć ram 512 DDR KINGSTON 400MHz
4.Karta graficzna GeForce 2 MX 32MB

Czy jest to sprzęt na którym uruchomi się gothic w dość niskich detalach, by średnio chodził, czyli nie klatkował cały czas tylko co jakiś ??? Brak tu dobrej k.graf. wiem o tym ale czy na moim sprzęcie da radę ?
Jeżeli znacie usterkę piszcie !!!
W morde... skoro ci klaktuje to po co się głupio pytasz czy ci będzie chodził? Wymagania które podałeś są zapewnie wymaganiami minimalnymi czyli takimi by gra odpaliła. O komfortowym graniu raczej na takiej grafice nie ma mowy. Jeśli chcesz coś poradzić to ustaw najniższą rozdzielczość i wszytkie efekty na low. Nic więcej raczej zrobić nie możesz.
HUH!! taki sprzęt i się tnie?
Ja mam też mam Dżiforsa 2, ale procek to 1400 MHZ i 256 MB i... chodzi jak ta lala.
Nie ma co. To pewnie jest rozdzielczość (i tak najlepsza jest najmniejsza 800x600) . Można też zmniejscyć zasięg widzenia - zdecydoaniwe pomaga. Polecałbym obniżyć wszysko na low i wyłączyć wszystko co się da, a potem pokolei, pojedynczo, stopniowo zwiększać efekty, aż się znajdzie przyczyna klatkowania.
Witam czy pomoglaby reinstalacja gry
Jeśli się bezproblemowo zainstalowało za pierwszym razem to raczej nic to nieda, ale spróbować można (ja nawet formata strzelam jak G2 mi się buntować zaczyna )... Przyczyną może być jedna mała pierdułka, którą można wyłączyć w opcjach, chociaż na dżiforsa 2 to pewnie wystarczy zmniejszyć zasięg widzenia, bo ta karta tyle grafy nie pociągnie.

Jeśli to gra klatkuje w każdym miejscu to rzeczywiście jest problem, ale jeżeli tylko w skupiskach ludzi (KHORINIS) to to jest normalka

Jeżeli zmniejszałeś efekty i nic to nie dało to też może być problem z Directem (ale wtedy to już tylko format), ale to jest już mało możliwe, bo G2 to na wszystkich począwszy od 6 do 9 chodzić powinna bezproblemowo.
Ok zrobie tak jak mi mówiłeś. A detale mam na słabych i tnie :-(


[Dodano po chwili]

Witam przeinstalowałem gothica 2 i chodzi, ale znacznie lepiej niż w cześniej co miałem zainstalowane !!!
Nic nie zmieniałem i trochę tnie, więc jeśli zmniejsze detale i może zwiększę zasięg widzenia to będe mógł grać znacznie lepiej !!!

!!! TEMAT DO ZAMKNIĘCIA !!!
← Gothic
Wczytywanie...