[Lineage II] potrzebuje adresu patha c4 do lineage

zainstalowałem gre bez problemowo,chce grać na serwerze dragon network ale nie moge się zalogować:
po instalacji gry ściąga się path, napewno wiecie który, strasznie długo się ściąga;D . ale ten path to już nie jest chronicle 4 tylko nowsza wersja chronicle 5,widocznie nie dawno ją wprowadzili. i tu jest problem, bo po jego zainstalowaniu nie można włączyć dragon networka,ani żadnego innego serwra.
mój kumpel od którego mam gre nie ma pojęcia dlaczego nie można uruchomić gry,wszystko zrobiłem wporządku.
jedyne wyjście jakie znam to zainst patha chronicle 4,ale nie moge znaleść strony z której mógłbym go ściągnać!! prosze o pomoc, bo bez niej nie zagram w tą wspaniałą gre!!
zostawiam mój numer GG ;5277981. z góry dzięki!!
Odpowiedz
Jeśli DN jest już w C5 to nie poradzisz nic - albo update klienta do C5 albo szukaj serwera C4
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
mam madzieja że jednak jest jakiś inne wyjście, już dwa razy tego patha ściągałem po 10 godzin. potrzebny mi adres strony z któje j ściągnąłbym patha c4
Odpowiedz
Uściślijmy, co ty właściwie chcesz... Chcesz grać na Dragonie, KTÓRY JEST W CHRONICLE 4, przed chwilą sprawdziłam. Jeśzcze żaden serwer nie ma pełnego C5, jeśli ktokolwiek pisze że ma, kłamie.
Patch zajnuje koło 9 MB, tak więc co pan ściągał? Zapewne KLIENTA C5 ze oficjalnej strony, mam rację?
Klient=/=patch!
Patch=plik umożliwiający grę na danym serwerze (zmodyfikowany i spakowany folder "system").
Klient=instalka gry, okolo 1,5 GB.Popularnie zwany Chronicle 1/2/3/4/5, lub C1/2/3/4/5


Klienta C4 znajdziesz jeszcze tutaj, i radzę go używać, zanim wejdzie C5.
ftp://gamingsvr.wildtechnology.net/games/...4_Installer.zip

Patch do Dragon network
http://dragon-network-upd.ath.cx/dragonNetwork_c4_v1.rar

I jaki problem?... Wszystko było TUTAJ
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
nienie nie, nie oto mi chodzi!!!
posłuchaj, po instalacji gry włącza ci się aktualizacja gry( to ten path o którym mówie) , bez tego grać można ale bez widoku swojej postaci i z mnóstwem nie doróbek itp.
chodzi o to że jeszcze nie dawno ta aktualizacja miała podpis chronicle 4, teraz już widocznie została z aktualizowana i jest to chronicles 5!!
na którym nie idzie gra!! ( mam wersje klienta c3), nie piszcie że musze zainst klienta c4, napiszcie z kąd moge ściągnać aktualizację/patha c4.
Odpowiedz
Prywatne serwerki od jakiegoś czasu wprowadzają drobiazgi C5, np "clan armor" (titanium armor) i przerabiają je na jakieś swoje wypasione. Do tego jakieś loading screeny którymi się przejmować nie trzeba.
Dragon i większość serwów mają teraz własnego updatera/patchera, który odpalamy raz na jakiś czas, ułatwia to sprawę z kłopotliwym zamieszczaniem pełnych system folderków w sieci. Pliki tego updatera zwykle dotyczą tylko f. 'system', nie zdarzyło mi się jeszcze by nadpisywały się inne oryginalne pliki, programiści starają się dopisywać nowe, nie ingerujące w klienta, jeśli przechodzisz na inny serwer (zajmują tylko miejsce na dysku ).
Na c3 już nie pograsz w c4, bo teraz to jest FULL c4, nie tak jak c1/2/3. Ściągaj C4. Odpalaj grę przez f. "system" lub przez skrót, który doda ci na pulpit autopatcher danego serwerka, nigdy przez 'Lineage II.exe' (to link do oficjalnego update serwera, odpalasz go tylko jeśłi chcesz uaktualnić/naprawić klienta).
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

potrzebuje adresu patha c4 do lineage - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...