[GI] [Pomoc] Jak przekonać Ur-Shaka, aby się odezwał?

jak wiecie nie moge przejść 1 zad od xardasa jak przekonać ur-szak'a żeby mi powiedział ??
Aleś sie rozpisał że nie wiadomo o co biega! jak powiedział? może o tym w której kopalni jest ork niewolnik ( zapomniało mi się jego imię ) A tak wogóle to ten temat sensu nie ma!!!

Użytkownik Patryk12 dnia Sep 19 2006, 05:47 AM napisał

jak wiecie nie moge przejść 1 zad od xardasa jak przekonać ur-szak'a żeby mi powiedział ??     

[post="48427"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



wystarczy go znalezc i uratowac od orkow jesli o to ci chodzi bo troche niezrozumiale napisales
Fakt, nie wiadomo dokładnie o co Ci chodzi. Ale wydaję mi się że Twoim problemem jest to, że Ur-shak się do Ciebie nie odzywa. Dzieje się tak ponieważ nie pokonałeś kamiennego golema, który jest pod Tobą. Znajdź przycisk na jednej ze ścian, poczekaj aż kamienna podłoga się rozsypie, wskocz do środka i zabij go. Potem ściągasz lewą kolumnę na dół używając przycisku na ścianie, wchodzisz na nią i wydostajesz się z podziemi. Pamiętaj że nie pokonasz golema bez użycia broni obuchowej (młot, buława). Mam nadzieję że pomogłem .


Użytkownik Archol dnia Feb 13 2007, 10:42 PM napisał

Fakt, nie wiadomo dokładnie o co Ci chodzi. Ale wydaję mi się że Twoim problemem jest to, że Ur-shak się do Ciebie nie odzywa. Dzieje się tak ponieważ nie pokonałeś kamiennego golema, który jest pod Tobą. Znajdź przycisk na jednej ze ścian, poczekaj aż kamienna podłoga się rozsypie, wskocz do środka i zabij go. Potem ściągasz lewą kolumnę na dół używając przycisku na ścianie, wchodzisz na nią i wydostajesz się z podziemi. Pamiętaj że nie pokonasz golema bez użycia broni obuchowej (młot, buława). Mam nadzieję że pomogłem  .

[post="54498"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




a można wiedzieć o jakim to pan golemie mówi ?
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Wydawało mi się że dokładnie to wytłumaczyłem. No ale widzę że się myliłem. Gdy już zabijemy orków, które atakują Ur-shaka, musimy zgładzić jeszcze kamiennego golema. Gdzie on jest to już napisałem a nie chce mi się powtarzać .


ten ork jest pod nogami kiedy zabijemy orków musimy nacisnąć przycisk zrobi sie jakby dziura i tam musimy wejść i pokonac golema

Użytkownik marcineczek22 dnia Feb 18 2007, 04:12 PM napisał

ten ork jest pod nogami kiedy zabijemy orków musimy nacisnąć przycisk zrobi sie jakby dziura i tam musimy wejść i pokonac golema

[post="54940"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Dawno nie grałem, ale nie wydaje mi się
www.maxpayne.boo.pl
Ja grałem niedawno i wiem, że tak jest. Gdy nie zabijemy golema to Ur-shak wogóle się do nas nie odzywa.


U mnie wystarczało zabić orków i już ze mną chciał gadać! A golema zabiłem dopiero później, bo nie miałem za pierwszym razem przy sobie broni obuchowej. Hm, trochę dziwne...
Wątłe płomienie duchów snują się niczym całuny
Dymy i cienie u stóp Czerwonej Góry

Łuki i iglice znaczą kamienne sale
W mrocznej poświacie duchów umarłych

Krew zniszczonych palenisk i domów
Spływa rzekami w czerwieni, wykwita fontannami

Zduszeni pośród szklanych mocą umysłu wzniesionych ścian
Pokonani gospodarze drzemią w popielnych łożach

Kiedyż powstaną ze snu?
W jakimż tyglu ich dusze znów życiem zapłoną?

Jak długo jeszcze pod czerwonymi chmurami
Płonąć muszą migoczące ogniska straży?

Ileż trzeba żywotów pełnych trudu i łez
By na zawsze zamknąć ich grobowiec?
>W zasadzie to powinno byc tak jak pisali Ci powyzej...Udajesz sie do Starej Cytadeli na Wschodzie tam jest Ur-Shak atakowany przez orkow straznikow trzeba mu pomoc ich zgladzic a po ich zabiciu powinien sam sie do nas zwrocic...Zabicie golema nie ma wplywu na "chec rozmawiania z nami"Ur-Shaka.Zgadza sie na scianie jest przycisk,po nacisnieciu go zapada sie grunt i spadamy mu na glowe.
Tak jak mówili trzeba pokonać innych orków obok niego i pogadać z nim...
  • ninjatext_2_.gif
...a człowiek pokonał bestię która się obraziła i wróciła do królestwa Beliara...




Dokładnie. Ten golem nie ma kompletnego związku z tym czy Ur-Shak z nami pogada czy nie.


← Gothic
Wczytywanie...