Wybory Miss Świata Gier Komputerowych

To właściwie taka mała suplika jest. Zachęcam do odwiedzenia strony :

http://www.gamestar.pl/miss/7/Miss%20%A6wi...ier%202006.html

i oddanie głosu na pewną piękną elfią paladynkę... . Osobiście uważam, że większość dam umieszczonych w sondażu znalazło się tam w wyniku nieporozumienia i nieznajomości tematu.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Jeżeli chcesz wyprowadzić Aribeth na prowadzenie, to daj jej 5, a wszystkim innym po 1


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No, no Hawk... Ja widzę, ze z tobą coraz gorzej .
Odpowiedz
Zastosowałem się do rady szanownego przedpiscy i punktowo zmieszałem z błotem wszystkie inne uczestniczki konkursu. Dostały ode mnie zero i poszły w kąt wyszlochać się... Dzięki takiej taktyce Ari wspięła się na drugie miejsce. Z drugiej strony autorzy ankiety mogli się lepiej postarać - zaprezentowane przez nich wizerunki panienek są po prostu koszmarne...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ehh... a o Bastili zapomnieli...

No cóż, w takim razie moje głosy poszły na Aribeth .
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Za wiele ciekawych kobiet to tam nie ma, ale ze wszystkich najbardziej lubię Rayne, więc 5.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ekhm... udało mi się zmobilizować userów z dwóch forów i spadliśmy na stronę Gamestara jak tona tych kwadratowych rzeczy do robienia domów . Dzięki zaś radzie Medivha udało się wykosić (jak na razie) nawet wypukłą Larę Croft. I popatrzcie co się udało uczynić wspólnymi siłami:

He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hawk a chcesz może o tym porozmawiać? Mogę polecić dobrego specjaliste...

Kwadratowe rzeczy do budowania domu? Hmmm, jakiś nowy rodzaj dachówek. Bo jeśli chodzi o cegły to one raczej... ten tego są p r o s t o p a d ł o ś c i e n n e (trudne słowo).
Odpowiedz
Krasnoludzie cny - o mojej małej, spiczastouchej słabostce wiedzą już nawet najstarsi górale, nie ma się co śmiać, a jedynie westchnąć i pokiwać głową (ewentualnie postawić garniec grzanego z goździkami i sokiem malinowym). A jeśli chodzi o kwadratowe rzeczy - był to cytat z Pratchetta! Metafora, stary..., przenośnia... Równie dobrze mógłbym napisać, że Arimaniacy, względnie Ari - Qaida to Kamikaze, Boski Wiatr, który zmiótł pozostałe konkurentki...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
← Karczma

Wybory Miss Świata Gier Komputerowych - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...