Admin&Mod Log

Kasacja dwóch z trzech tematów o tej samej treści w NWN HotU - Problem z dojściem do Znającej Imiona


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Temat Mapy w dziale Faerun.
Usunięty.
Powód: Był juz taki.

[Edit nast dnia.]
Niektóre posty Elharada, Kaanyra, Vena'Diego, Nao, Astraliusa, Favara w temacie Więcej bóstw w Sugestiach i propozycjach w dziale Faerun zostały usunięte.
Powód: Totalny off-top.

EDIT
Kolejne 3 posty usunięte. Powód dokładnie ten sam
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Post Sariona z tematu Zbroja Gomeza lub magnata w G1 Problemy został wykasowany. Powód? Oto jego treść:

Ja zgadzam się z Seeker.

EDIT

Usunięcie tematu Nie moge uruchomic gry w Oblivionie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Post Atis z tematu Ekipa Grimgnaw'a w Hordes of the Underdark.
Powód? Oto jego treść: Zmień się w wróżkę i przeleć przez otwór w skrzyniach.

Co to ma być w ogóle. Atis jeżeli nie wiesz jak komuś odp na zadane pytanie to po prostu się nie odzywaj...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Wywaliłem 11 postów z tematu o Gothicu MMORPG i zmieniłem trochę nazwę.

Powód: Banda analfabetów która nie umie czytać . Czyli ni z gruchy ni z pietruchy przepychanka słowna nt. Gothica IV, jakiś planów wydawniczych i bóg wie jakich modów...

[Dodano po chwili]

Wywaliłem temat 'mody' z gothica autorstwa Rycerza itd.

Powód: temat pusty, 2 posty i do tego jeszcze OT (to trzeba mieć talent...)

[Dodano po chwili]

Wywaliłem temat: link do Gothica
Powód: Oczywisty

Temat: Najniebezpieczniejsze Miejsce przeniesiony z ciekawostek do ogólnych

Temat: problem ze stroną został skasowany
Powód: Problem rozwiązany i nieaktualny

"GoThiC:Porąbana kolonia " z ogólnych do ciekawostek przeniesiony

"Bugi" przeniesione z ogólnych do problemów

[Dodano po chwili]

'spolszczenie' z ogólnych do problemów przeniesione

[Dodano po chwili]

"KŚ nie zna się" odszedł do krainy wiecznych bitów
Powód: Założyciel napisał, że można wywalić

[Dodano po chwili]

Wywałka tematu z prośbą o crack do Gothica. Użytkownik chyba wymiękł po moim prezencie

[Dodano po chwili]

Wywaliłem temat "G3 w styczniu 2006". Powód: temat nieaktualny

[Dodano po chwili]

Odpiąlem temat Premiera w Gothic:NK

Powód: Temat z 2004, lekko nieaktualny...
Odpowiedz
Z tematu Czy ma ktoś ochotę na sesję... zostały wykasowane 3 posty. Powód: Sarion spóźnił się o ponad pół roku


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zdjąłem 20% Wojownikowi Adanosa. Na zachęte i by inni miodkowie mogli się wykazać .
Odpowiedz
http://forum.gexe.pl/index.php?act=ST&f...st=0#entry47925
proszę o wgląd, ten temat należałoby zamknąć.

Ja wiem... Chyba to się zalicza raczej do tzw. tematów otwartych, ale niech sie jeszcze inni wypowiedzą lub zadziałają, jeśli uznają to za stosowne.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Temat w Sugestiach i propozycjach do Fae: Resety, został zamknięty.
Powód: Był już taki.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Zamknięcie tematu Reaktywacja HK-47 w KOTORZE. Hawk sam sobie poradził i rozwiązał problem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja tematu pikpika w dziale G:NK. Powód rażące błędy i post napisany w stylu uniemożliwiającym jego zrozumienie.
Odpowiedz
Usunięto temat z prośbą o serial do NwN.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Post Gastrisa w temacie Zlot graczy Faerun został usunięty.
Powód: Kompletny offtop, o złamaniu nogi.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Temat: skąd moge sciągnąci morrowind, do skasowania podczas porządków "zutylizowany" .

[Dodano po chwili]

Zamknięto temat: Kangaxx. Powód - jest już jeden o takiej samej tematyce.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Kasacja postu gościa w temacie o kluczu uniwersalnym. Powód: nic nie wnoszace pytanie

Kasacja tematu gościa o construction set. Powód: identyczny temat jest dokladnie nizej

[Dodano po chwili]

Kasacja postu Shade'a w temacie o FF. Powód: pytanie do Lorda Patosa jak zdobyć FF VIII raczej nie doczeka się odpowiedzi i jest sprzeczne z regulaminem
Odpowiedz
Kasacja postu kubosa w temacie Tajemne Wejścia w GII Ciekawostki. Powód - zupełny offtop...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja tematu "mam problem z c5,potrzebuje c4", obok został utworzony identyczny, wywalam ten, w którym nie było odpowiedzi.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Kasacja tematu Tomizzo7 w dzaile Sacred oraz 10% ostrzeżenia. Powód: Pytanie o 'ściągnięcie' gry. Zła nazwa tematu. Radze zapoznać się z regulaminem.

[Dodano po chwili]

Kasacja tematu Shade'a i bonusowo 10% ostrzeżenia. Powód: Pytanie o 'ściągnięcie' gry. Radze zapoznać się z regulaminem.

Tomizzo7 jeśli tak bardzo żałujesz to nie zakładaj drugiego takiego samego tematu! Wystarczającym przeproszeniem będzie jak zaczniesz się stosować do zasad forum.



Tak, skończyło się Eldorado. Mam dosyć upominania i proszenia. Zaczynam masowo wlepiać ostrzeżenia, może w ten sposób niektóre rzeczy będą szybciej docierać.

[Dodano po chwili]

Kasacja postów gości-pajacy w dziale GIII i GII:NK. Powód: żądania 'zrobienia' multiplayera to nie do nas....

EDIT

Gość to nasz stary znajomy Barlok który najwyraźniej znowu musi dać znać na forum, że żyje...
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...