[DS] Dungeon Siege 2-Muły?

Witam.

Zastanawiałem się czy ktoś próbował już zrobić w DS2 coś takiego jak 'muł', czyli postać, która przechowuje przedmioty i nic innego nie robi. (Zapaleni gracze Diablo 2 na pewno wiedzą o co chodzi:P)

Zebrałem już kilka zestawów w DS2 i nie bardzo wiem, gdzie je teraz trzymać Chciałem skompletować (jeśli się ude) wszystkie i sprawdzić ich właściwości:P Ale bez 'magazynu' będzie to wielce utrudnione. Dlatego proszę o informację, jeśli komuś udało się zrobić 'muła' i oczywiście opisanie sposóbu na tenże wyczyn:-)
PRAYNE DE CRABUG AHM KEIKE RINEDERE BE-YOGT IGLO KES GRON !!!

"When a Man Lies He Murders Some Part of the World
These Are the Pale Deaths Which Men Miscall Their Lives
All This I Cannot Bear to Witness Any Longer
Cannot the Kingdom of Salvation Take Me Home"
+CLIFF BURTON+
+27.09.1986+
Odpowiedz
A nie łatwiej zatrudnić muła - zwierzaka ? Po pierwsza ma o wiele więcej miejsca, a po drugie umie sie nawet bronić . Ja grając na podstawowym poziomie nie mogłem sobie pozwolić na stratę jednego z 4 dostępnych miejsc w drużynie na zwierzęcego towarzysza. Jednak myślę, że grając dalej, jako piątego kolegę przyłączyłbym właśnie jakiegoś skorpiona czy wilka.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Wątpie czy Hadesa urządza pojemność zwykłego mułka. Na skompletowanie wszystkich zestawów potrzeba duuużo miejsca. Albo cały team mułków albo trzeba szukać jakiegoś moda co pozwoli zwiększyć pojemność plecaków.
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia Sep 19 2006, 02:32 PM napisał

Wątpie czy Hadesa urządza pojemność zwykłego mułka. Na skompletowanie wszystkich zestawów potrzeba duuużo miejsca. Albo cały team mułków albo trzeba szukać jakiegoś moda co pozwoli zwiększyć pojemność plecaków.

[post="48436"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


No jasne, że trzeba dużo miejsca. Ale chyba zwerzaki mają jednak więcej slotów niż zwykły bohater, nie? No chyba, że się mylę, to w takim razie rzeczywiście człowiek jest lepszym mułem niż muł .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Zwierzaczki mają tyle samo miejsca co nasi wspaniali bohaterowie i dlatego jest mały problem:> (a poza tym na herosów można coś ubrać, a zwierzaki zżerają ekwipunek:P) Przymierzam się do zrobienia jakiejś stronki o DS2 (tak, żeby poćwiczyć) i chciałem tam zamieścić między innymi info o zestawach + chciałem skompletować te najlepsze dla samej przyjemności posiadania:P Jednak jest ich naprawdę dużo i chybe nie będe mógł sobie na to pozwolić:>
PRAYNE DE CRABUG AHM KEIKE RINEDERE BE-YOGT IGLO KES GRON !!!

"When a Man Lies He Murders Some Part of the World
These Are the Pale Deaths Which Men Miscall Their Lives
All This I Cannot Bear to Witness Any Longer
Cannot the Kingdom of Salvation Take Me Home"
+CLIFF BURTON+
+27.09.1986+
Odpowiedz
Zwierzaki i stwory mają taki sam ekwipunek ale muł ma większy o ile pamiętam. Taki bonus w zamian za to, że jest słabszy i praktycznie nie walczy.

A jeśli chcesz tworzyć stronkę to zapraszam do redakcji. Z chęcią przyjmiemy cię pod nasze skrzydła. Moglibyśmy ci oddać dział DS'a do rozporządzenia. Zawsze wygodniej mieć już jakąś markę i porządny serwer niż zaczynać od zera. Ale decyzja należy do ciebie.
Odpowiedz
Racja z mułem Nie zauważyłem, że u mułka jest możliwość 'przewijania' ekwipunku (3 karty = 3 razy więcej miejsca) Można kupić muła, napakować przedmiotami i dać do gospody...potem chyba można kupić kolejnego muła itp.
PRAYNE DE CRABUG AHM KEIKE RINEDERE BE-YOGT IGLO KES GRON !!!

"When a Man Lies He Murders Some Part of the World
These Are the Pale Deaths Which Men Miscall Their Lives
All This I Cannot Bear to Witness Any Longer
Cannot the Kingdom of Salvation Take Me Home"
+CLIFF BURTON+
+27.09.1986+
Odpowiedz
witam. Mam takie tptanko - jak zrobić - co włączyć, jaki kod wpisać żeby ma mapie w prawym dolnym rogu pojawiły się kropki postaci??? Nie widze na niej nawet postaci w mieście pomocy:(
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Dungeon Siege 2-Muły? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...