[GI] [Pomoc] Przybliżcie mi Gothica...

słuchajcie nie grałem w Gotica czy ktos moze mi przyblizyć tę gre
Podobny do Morrowind, tylko ma pewne ograniczenia i jest prostsza, mozesz nałapac tylko tyle pktow ile ci na to pozwoli gra, malo przeciwnikow i nie tak jak w Moorowind ze zwierzatka sie odradzaja , tu jak zabijesz to na amen i ta czesc gry jest bezpieczna . To mi sie nie podoba,ale ogolnie gra jest fajna. No i mniejszy swiat od Morrowind.Ups ja tu porownuje do Morrowind, a nie wiem czy w nia grales,sorki .Najprosciej mowiac,poruszasz sie bohaterem i wykonujesz zadania,oraz zabijasz bestie.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
czy oa jest bardziej do diablo 2 czy do nwn podobna
Ale z tym się nie zgodze. Zwierzęta odradzają się po jednym osobniku co rozdzia ł.


Tonari no Totoro!
tak z morrowindem to ma chyba tylko wspolny widok z perspektywy 3 osoby niepodobne ani do d2 ani do nwn, jest to cos jak rune ze starszych gier czy enclave z nowszych tylko ze ma wiecej elementow rpg niz w tych 2 grachzwierzeta odradzaja sie w ilosci zaleznej od tego jak liczebne byly przed zabiciem im wiecej ich bylo tym wiecej sie odrodzi ...
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
W Diablo nie gralem, choc duzo slyszalem,jesli chodzi o nwn to jest inna perspektywa, nie wiem jak to sie fachowo nazywa,ale patrzysz z oczy lub zza ramienia bohatera,no i nie masz pomocnikow wszystko robisz sam.Zbierasz roslinki, zabijasz bestie, smoki, a tak apropos to smoki za latwo sie zabija.
Nie wiedzialem,że sie odradzaja, wybacz Medivh .
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
to jest widok TPP.

Apropo to Gothic ma fajną fabułę i filmiki.


Tonari no Totoro!
Gamorin zobacz sobie screeny i zobaczysz jak wygląda. Mimo, iż gra jest stara, to warto ją przejść, choćby po to, aby lepiej wczuć się w klimat Gothic II. A, i jest sporo fajnego humoru. Np. jest obóz na bagnie, którego wyznawcy jarają zioło i wierzą, że w tym stanie ukazuje im sie bóg , albo stoi koleś w nowym obozie, pali skręta, a jak do niego podchodzisz wywala z gadką "Chcesz bucha?" (ale to już chyba Gothic II)

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Jezeli prosba jest dalej aktualna to prosze zerknac na recenzje Gothica 1 ktora napisalem

Oto link: http://gexe.pl/Recenzja-art65.html
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
← Gothic
Wczytywanie...