[TESIV] Oblivion super ale mam problem :(

wiec moj Endurance jest na poziomie 4 a powinien byc z 54 wiec domyslilem sie ze cos jest nie tak i zaczalem szukac oco chodzi dowiedzialem sie o choroboach ktore robia niezle kuku i wtedy dowiedzialem sie ze mzoan sie wyleczyc albo w kosciele w glownym oltarzu albo potion na cure u alchemika no to zaczalem to robic i nic oltarz nie dziala potiony nie pomagaja caly czas mam endurance 4 i nic nie dziala

chyba ze to dlatego ze jestem vampirem i ma sie tak malo zycia caly czas ale zaczyna mnei to draznic bo 63 zycia to troche malo wprawdzie daje rade ale meczace to jak ktos wie co mi sie stalo i jak sie tego pozbyc byl bym wdzieczny chcialbym odzyskac moj endurance please...
Odpowiedz
A masz wpółczynniki zaznaczone na czerwono? (bo tylko wtedy są obniżone) Może cię wyssano?
Odpowiedz
tak tak mam na czerwono zaznaczony wspolczynnik
Odpowiedz
To nie Cure ci jest potrzebny tylko chyba jakiś Restoration. (na pewno było napisane o tym w którymś z samouczków....)
Odpowiedz
samouczki o kurde ale ze jak na necie heheh dzieki znajde teraz wiem czego szukac chyba ze masz jakiegos szybkiego konkretnego linka jak nie to niema problemu dzieki znajde back to game !!!! yupi
Odpowiedz
Wiesz... w czasie gry są samouczki. Gdzie wszystko jest czarno na białym napisane co i jak...
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Oblivion super ale mam problem :( - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...