[IWD2] Osiem prób

Witam.
Mam pewien problem otóż gdy przechodzę próby w Klasztorze zacinam się przy pająkach. Co trzeba tam zrobić? Gdy próbuję dojść do góry byle jak lub ścieżką nic się nie dzieje. Gdy próbuje walczyć zabijają mnie pająki, bo co chwila są nowe. Błagam pomóżcie bo już nie wyrabiam!
Odpowiedz
W tej komnacie musisz zabić WSZYSTKIE pająki. Najlepiej jest ustawić się w rogu, ograniczając przez to dostęp kilku pająkom i z tego miejsca je ciachać. Po jakimś czasie nowe mięcho przestanie napływać i przejdziesz komnatę.

Ps. Później będzie o wiele gorzej...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja tam wszedłem czarownikiem i chyba dwa razy ogień słońca i pająki były kaput to zawsze sie sprawdza

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
tam tylko dobry mag pomoze z obszarowymi zakleciami np kula ognia,ogien slonca albo ta zamiec (nie pamietam nazwy:P)
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
ja wlazłem wojem...stanąłem w rogu komnaty i dałem rade...ale było ciężko....chyba mi z 10 punktów życia zostało...myśle że mag by tu lepiej sobie poradził...
Odpowiedz
← Icewind Dale

Osiem prób - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...