Błędy

Nie można dodawać komentarzy na głównej. Jest napisane: "nie da się wybrać bazy danych".

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nie wiem, czy to chwilowe, ale przy sprawdzaniu czy nie ma bledow, slownik nic nie wykrywa. A pisze bez polskich liter
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
To nie tylko polskie znaki, a cały słownik nie działa. W ogóle olewa wyrazy z błentami

EDIT
Milo ze działa, teraz musze poprawić te 'błenty' bo Ekh mnie ochrzani
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Nie wyświetla polskich znaków na forum

EDIT

Niektórych
Odpowiedz
Teraz już wyświetla... Widocznie to było chwilowe
Odpowiedz
Znowu nie ma polskich znaków.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jest mały błąd na głównej stronie... mianowicie, kiedy wchodzisz w Neverwinter Nights 2/Artworks, przenosi Cię do screenów z Wiedźmina

A z linku - http://gexe.pl/Neverwinter-Nights-2-arw14.html - wynika, że to są artworki NWN2
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Użytkownik Nazin dnia Dec 1 2006, 12:46 PM napisał

ps. z linku wynika że są wiedźmina ;]

[post="50997"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Źle mnie zrozumiałeś... chodziło mi o to, że z nazwy linka wynika, iż są to artowrki NWN2
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Link, który powinien prowadzić do galerii fanartów, prowadzi do strony głównej ge. [ten z newsów]
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Cytat

Link, który powinien prowadzić do galerii fanartów, prowadzi do strony głównej ge. [ten z newsów]


Poprawione.
Odpowiedz
Między poszczególnymi materiałami o Gothic 3 na stronce jest pusty podpunkt Na co czeka?
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Właściwie to już od dłuższego czasu nie działa strona ze statystykami.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
mnie to sie niepodoba rze nie ma tutaj takich latajancych rzerczy koło myszki i w ogole nie ma zadnych fajnych animowanych żeczy! a mogloby by byc fajnie jakby tak bylo duzo takiego fajnego rzeczy i jeszcze takie migajace tlo to by sie lepsiej czytalo bo tak fajnie!
Odpowiedz
Czy ty tak piszesz specjalnie, czy ominąłeś gdzieś podstawówkę?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Mimo, że ja tylko przelotem to nie powstrzymam się przed komentarzem .

TO NIE K**** STADION DZIESIĘCIOLECIA.

Dziękuje za uwagę.
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...