Heroes of Might and Magic III

Ja to ściągnąłem Wake of Gods za strony CD-Projektu (po zarejestrowaniu oryginała), ale wolę SOD. Jak ktoś ma ochotę zagrać (w Shadowa), to ja mam czas jutro po południu, albo wieczór. Tokar raczej też. Więc pisać, a jutro przed grą skontaktuję się z Wami przez GG.









Odpowiedz
cholera, ja bede dopiero koło 22.30 w domu (jutro gra arka i trzeba ten mecz ochraniac.. ehh, gra z legią )
Odpowiedz
Dobra. Osa może ok. 23. Jeszcze tylko Tokar i możemy grać!









Odpowiedz

Cytat

Dobra. Osa może ok. 23. Jeszcze tylko Tokar i możemy grać! biggrin.gif


Ja odpadam, jak na razie, przykro mi Z resztą, i tak trzy osoby to już prawie optimum i będziecie mogli spokojnie pograć (ja z Osą partyjkę grałem z 2-3 godz.).
Odpowiedz
dobra, ustalcie jakas konkret godzine i dzien....

umówimy sie na partyjke... pytanie tylko, jaka mapa...
Odpowiedz
Oj panowie... Narobiliście mi taką chętkę na grę w HOM&M III, że jak byłem przy okazji w mieście, to nie wytrzymałem i kupiłem za 20 złociszy Złotą Edycję tego cuda Także jak sobie przypomnę jak się gra, to mogę zagrać przez sieć


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
My dzisiaj z Osą (chyba) będziemy grać około 22. Więc zagadam do Was panowie wieczorem i się ustali czy też gracie...









Odpowiedz
dobra, rzuć nazwa serwa albo numer IP, to spróbuje sie podłaczyć...
Odpowiedz
Jak ktoś będzie chciał zagrać to dawać do mnie na gygy (9398451) po 20... zawsze niewidoczny i o tej porze na 90% przy kompie.
Odpowiedz
Ktoś chętny na partyjkę w sobotę ?
Odpowiedz
Jestem chory i nie mam co robić na kompie... może ktoś ma ferie i chęć zagrać? Pasuje mi dzisiaj każda godzinka

jakby mnie na forum nie było to gg macie w profilu ;]
Odpowiedz
Ja mam takie pytanie.

Pytanie brzmi: Jak można grać w Heroes III na online? Patrzyłem na wiele instrukcji ale żadnej nie skapowałem. Chce prostej i zrozumiałej instrukcji
Odpowiedz
No, może po czterech latach przerwy w końcu odgrzebiemy krótką tradycję dumnego portalu Gejegze i popykamy sobie w retro "trójeczkę" przez sieć jak na dżentelmenów oraz damy przystało, a nie w te burżujskie "czwórki" czy "piątki".

Ktoś chętny na partyjkę, tudzież skopanie mi tyłka?
Odpowiedz
Ja w każdej chwili z rozkoszą skopię Ci tyłek i rozegram partyjkę

Tylko proszę o jakieś wyjaśnienie jak tam wszystko poustawiać, bo parę razy próbowałem zagrać przez net i jakoś mi nie szło.
Odpowiedz
To zależy jaką masz wersję. Jak masz "Złotą Edycję" to raczej jesteśmy w domu, jak nie, to trzeba będzie pokombinować
Odpowiedz
Mam złotą edycję, po polsku. Tylko, że nie mając CD-Romu gram z obrazu płyty, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.
Odpowiedz
Zobaczymy, jak nie to będziemy kombinować. O której masz czas?
Odpowiedz
Przeważnie wieczorem, od 22 +. Napiszę Ci na gg, bo też bywasz w tych godzinach, jak zauważyłem.
Odpowiedz
Panowie, ja też jestem szczęśliwym posiadaczem trójki, więc również byłbym chętny na grę przez internet Tylko musielibyście mi powiedzieć co i jak, bo mam te same problemy co Witkul.
Odpowiedz
Mam propozycję. Jako że nadchodzi dzień wolny - Święto Niepodległości, proponuję rozegrać kilka sesji HoMM3, oczywiście po przebyciu odpowiednich defilad i złożenia kwiatów pod odpowiednimi pomnikami .
Powiem szczerze, że nie wiem jak to się ogarnia przez LAN, więc ktoś będzie musiał się tym zająć. Mój brat również jest chętny, więc nie jestem sam. Posiadamy wersję GOLD.

Na wolontariuszy czekam do czwartku.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Heroes of Might and Magic III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...