Heroes of Might and Magic III

Strażnik ja nie mówię ze masz od razu grać w lidze... Jak ktoś będzie chciał to zagra. Ja tylko mówię że podczas połączenia ups przepraszam do połączenia nie dojdzie jeżeli nie ma sie tej samej wersji gry. A nawet jak się połączysz to w środku rozgrywki może wywalić tobie jakiś błąd i koniec. Wiem co mówię bo sam przez to przechodziłem. Jak ktoś będzie miał błąd to ma przynajmniej link skąd to może zassać żeby sobie zagrać i tyle.
Odpowiedz
Widać, że trzeba zmienić porę pierwszej partyjki

Nie musi być akurat jutro o tej 20:30, rzuciłem taki termin, ponieważ o tej porze najwięcej ludzi siedzi na kompach Zawsze można umówić się na inny dzień lub na inną godzinę np. na po południe (choć są wakacje, ludzie wychodzą, może być ciężko) albo późny wieczorek (23:00 wzwyż) I przy okazji powiedzcie jakie terminy wam w tym tygodniu pasują, to przynajmniej będziemy wiedzieli kto kiedy jest do dyspozycji i może zagrać. Jak mówiłem, mi tam pasuję każdy termin, ponieważ jestem jak na razie "uziemiony" w domu.

Gram rekreacyjnie, bo jestem lamką i chcę sobie pograć tylko dla czystej przyjemności.

PS. W takim wypadku postaram się już nie protekcjonizować na forum
Odpowiedz
To wszyscy piszcie termin, który Wam najbardziej odpowiada, bo inaczej nie pogramy... Ja np. zagram bardzo chętnie jutro o 21:00. Piszcie czy Wam pasuje, a jak nie to podajcie swoją propozycję. Czekam









Odpowiedz
Ja jestem w tym tygodniu do dyspozycji w każdy dzień od 22, najpóźniej 23. Jak coś ustalicie to moje gg jest szeroko otwarte ;]
Odpowiedz
Ja dziś spróbuję gdzieś znaleźć mojego Heroesa III i mogę też popykać . Jeśli się znajdzie jeszcze miejsce oczywiście, bo z tego co pamiętam największa mapa była ośmioosobowa.

Z obydwoma dotatkami czy tylko Shadow'em?

Proponuję jutro o 22.00 .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja zagram! GG: 2995521.









Odpowiedz
Moja propozycja to dzisiejszy wieczór. Czy godzina 22:30 pasuje chociaż większości?
Odpowiedz

Cytat

Jeśli się znajdzie jeszcze miejsce oczywiście, bo z tego co pamiętam największa mapa była ośmioosobowa.


Miejsce się zawsze znajdzie A na ośmioosobowej pewnie by było ciekawe, jednakże partia trwała by z dwa miesiące (nie mówię już o turach). Także optimum to jakieś 4 osoby na jedną grę.

Cytat

Z obydwoma dodatkami czy tylko Shadow'em?


Z obydwoma.
Odpowiedz
Ja dzisiaj mogę zagrać, nie ma problemu.









Odpowiedz
To jak gramy coś ?
Odpowiedz
Jestem zwarty i gotowy

[Dodano po chwili]

No i za nami pierwsze bitwy. Wstyd się przyznać, ale nie wygrałem z Tokarem ani jednej ;]
Tak czy inaczej zabawa przednia Już widzę co będzie się działo jak zagramy w kilka osób
Odpowiedz
Zgadza się, zabawa była przednia, chociaż graliśmy tylko my dwaj. Z początku mieliśmy pewne problemy z założeniem gry, ale rozgryźliśmy cholerstwo i mogliśmy rozpocząć partie. Niestety, Dasaka nie miał tej przyjemności, ponieważ ja i kolega Osa jesteśmy posiadaczami tzw. "Złotej Edycji", a pan Dasaka premierowo-pirackiej, co oznaczało iż mamy inne wersje gry i nasze spotkanie nie mogło dobiec do skutku (wspominał już o tym problemie z resztą Kaanyr).
Po smutnym rozstaniu, rozpoczęliśmy bitwę na mapie "Szarża smoków" lub coś w ten deseń Niestety wzięliśmy losowe zamki... Mi niestety przypadł Bastion z fikuśnymi (chciałem coś innego napisać, ale by od razu szum się na forum zrobił) elfami, których nie darzę zbytnią sympatią Na szczęście znajduję się w nim skarbiec krasnoludzki, więc jakoś dało się przeżyć. Natomiast koledze Osie zwanemu Lordowi, przypadł Loch. Gdy wreszcie zapoznaliśmy się z mapą, rozpoczęliśmy bój. Ja obrałem taktykę ofensywną, a mój przeciwnik defensywną. W środku gry okazało się, że lepiej rozplanowałem rozwój swego jestestwa i zacząłem szarże na ziemie Osy, znajdujące się w podziemiach. Niestety, wiadomo, że w tym miejscu są kręte tunele i trochę pobłądziłem zanim znalazłem jego stolicę (trwało to mniej więcej 2 tygodnie). Miałem niezłego farta, ponieważ spryciarz już rozpoczął produkcję czerwonych smoków. W ostateczności moja horda elfów, rozgniotła jego wojska, no i jego porażka okazał się faktem ( przynajmniej walczył dzielnie i do ostatniego żołnierza ) Kończąc moje wypociny, mogę powiedzieć, że świetnie się grało i jedynym minusem gry jest to, że człowiek potem piszę takie pierdoły na forum To tyle ode mnie Mam nadzieje, że następna partia nastąpi wkrótce i jeszcze z parę osób do nas dołączy
Odpowiedz
Chłopcy, a macie Wy może HoMaM V? Tokar to ma na pewno. Bo można by i w to zagrać. I nie trzeba wcale mieć złotej, żółtej czy jakiej tam edycji (wiecie o co chodzi ). Może w to byśmy zagrali, bo obawiam się, że z III miałbym podobne problemy co Dasaka...

I jeszcze jedna kwestia. Czy w Heroesie III w multi wykonujecie swoje tury w jednakowym czasie, czy trzeba czekać, aż minie tura przeciwnika, a później nasza?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Użytkownik Rincewind dnia Aug 30 2006, 07:09 AM napisał

Chłopcy, a macie Wy może HoMaM V? Tokar to ma na pewno. Bo można by i w to zagrać. I nie trzeba wcale mieć złotej, żółtej czy jakiej tam edycji (wiecie o co chodzi ). Może w to byśmy zagrali, bo obawiam się, że z III miałbym podobne problemy co Dasaka...

[post="47644"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



HoMaM V nie posiadam więc jak co to sobie z wami nie pogram

Użytkownik Rincewind dnia Aug 30 2006, 07:09 AM napisał

I jeszcze jedna kwestia. Czy w Heroesie III w multi wykonujecie swoje tury w jednakowym czasie, czy trzeba czekać, aż minie tura przeciwnika, a później nasza?

[post="47644"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Trzeba czekać. Podczas tury przeciwnika możesz jedynie pooglądać mapę i pomyśleć nad tym co zbudować w zamku.
Odpowiedz
Ja też niestety nie mam HoMM V, więc nie pogram, ale posiadam w końcu oryginalnego H3 Złotą Edycję z Extra Klasyki Next, więc jak jest ktoś chętny teraz do grania, to myślę, że czas się znajdzie :]. Na przykład w sobotę mogę rozegrać np. partię. Więc proszę pisać, kto chętny...

P.S. Fajne określenie; piracko-premierowa...









Odpowiedz
Jakby nie patrzec, 3 to gra wspaniała...

A jeszcze lepsza jest, gdy zapotrzymy sie w oby dw dodatki.. Wtedy gra przyjmuje piekną nazwe

HEROES OF MIGHTY AND MAGIC III: COMPLETE
Odpowiedz
Dobra Asgeroth, a zagrasz przez internet?









Odpowiedz
mam wersje z p2p, wiec nie wiem, czy dam rade pochasac po necie (choć na LANie działa)... umówmy sie na dzisaj wieczór, to zgram na dysk i zobacze, co sie da zrobic
Odpowiedz
A ma ktoś WOG-a? W to by się ciekawie grało:D
Odpowiedz
to jest ten nowy dodatek?? nie grałem w niego, ale podobno jest ciekawy...
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Heroes of Might and Magic III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...