[GIII] Gothic III

oze tak a moze nie miejmy nadzieje ze gII wyjdzi jak najszybciej
Odpowiedz
liczmy na to barcia ! kiedys sie doczekamy
Odpowiedz

Użytkownik Lord Andre dnia Aug 29 2004, 06:27 PM napisał

ciekawe ile bedziemy miec wtedy lat

Nom własnie ciekawe... ale trza mieć nadzieje ludu Strefy, że taka sytuacja jak z NK sie nie powtórzy przy spolszczaniu Gothic 3 Co do tego, żeby wydawała go Cenega to jak najbardziej było by to dobre posunięcie, bo od tej pory [ponownego przesunięcia premiery Nocy Kruka] nie wierzę coś w dobre intencje CD [Destructoin] Projekt. Stawiam tak jak juz mówiłem wcześniej, że G3 w Niemczech ukaże się w 3 kwartale 2006, a co do wydania w Polsce czekajmy i nie podumierajmy na duchu, "O Allahu zrzuć mi Gothic 3 z dachu!"
Odpowiedz
sora ze sie odłaczam od tematu ale coś znalazlem

Tegoroczne targi Electronic Entertainment Expo przyniosły garść wieści na temat tworzonej przez Piranha Bytes kontynuacji serii Gothic. Akcja gry rozegra się bezpośrednio po wydarzeniach z drugiej części. W odróżnieniu od poprzednich odsłon, nasza postać już od samego początku będzie dysponować kilkoma umiejętnościami. Dodatkowo autorzy obiecują udostępnić teren o powierzchni kilkukrotnie większej niż dotychczas.
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
dziekuje Black , ale o tym chyba każdy wie
Odpowiedz
:mrgreen: Miejmy nadzieje że ta częśc będzie Doskonała i prawe bez Wad bo jak narazie GI i GII z GII NK misły pare wad.
Odpowiedz
A JAKA gra nie miała, co?
GIII wychodzi [niemiecka i angielska] w 2006 roku, Polska tak mniej wiecej w I lub II kwartale '07.
Więc oczekujmy jej! Bo to bedzie gra wszechczasów ;p
Odpowiedz
Ładne to tylko, że niestety nie będzie mi chodzić... Co nie zmienia faktu, że może dochodzimy do pewnego upgrade'a w grach cRPG...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wiosna 2006 była może wiosna 2007??
Odpowiedz
data - NIEZNANA

podobno porogramisci znaleźli dosc powazny bug w programie i musza go teraz naprawic... nie wiadomo, o ile przesunie sie data premiery...
Odpowiedz
Europejska, także w Polsce w wersji PL, miała być 13.10. Takie są daty na stronach i w sklepach internetowych.

EDIT

Dobra, możecie mnie nie słuchać. Przyznam, że nie sprawdzałem od kilku dni. Jednak się przesunęło. Może to i lepiej, mam więcej czasu na podjęcie decyzji...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia Oct 6 2006, 05:51 PM napisał

Może to i lepiej, mam więcej czasu na podjęcie decyzji...

[post="48894"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Jakiej decyzji? O kupnie Gothica 3? Ja nie muszę podejmować decyzji Podjąłbym jednak inną, gdybym miał 512 RAMu więcej...
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Decyzji o kupnie nowego kompa. Mam teraz trochę kasy, ale ciągle się zastanawiam, bo musi mi zostać na wyjazd na za rok i na wydatki zwykłe. Narazie szukam dogodnych cen. A wtedy załatwię sobie Gothica na 101%.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Gothic

Gothic III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...