[KotOR I] Bronie

Jaka broń ze SW : JA i Outkasc Wam się podoba ??
Ja lubię jeszcze granatnika , laserowe działo i hmmmm nie pamiętam jak to się nazywa ale taka armatka co miota kule energetyczne co się później rozpryskują..........................
Odpowiedz
Ja lubie jedynie granatnika.A tak to miecz,miecz.miecz.
Odpowiedz
MIECZ MIECZ MIECZ!! raz uzywalem granatow
Odpowiedz
W KOTORZE najbardziej lubie używać 2 miecze świetlne albo karabin snajperski sithów
Odpowiedz
Moja ulubiona broń to oczywiście moc jedi ponieważ jest uniwersalna
HE HE HE HE!!
Odpowiedz
z outkastu to ta wielka giwery na pół ekranu o ile pamietam , a ja miecz i NIC wiecej
Odpowiedz
le wiecie to jest dział o kotorze więc czemu zmieniamy ogólny temat działu

Co do JK OII
to lubiłem miecze świetlne i bazookę.

A co do kotora to lubiłem ta miecze świetlne oraz z broni palnej karabin snajperski sitchów. Tak jak w JK snajperka była zabujcza.
Odpowiedz
Ja w KOTORZE używałem podwójnych mieczy świetlnych, a w J:A mieczy, stuffa lub czasem takiej ciężkiej energetycznej. Pomagała na roboty.
Miecze świetlne jednak królują!
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
jak najbardzaiej miecz... a najlepiuej po jednym do kazdej reki... to sie nazywa zabawa dopiero
Odpowiedz
Tylko Miecz(e), no ... czasami przydadzą się granaty
Pracuj ciężko a będziesz ... kaleką !!!
Odpowiedz
Ja to dwa miecze świetlne lub granatnik
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Miecze świetlne są of kors najsilniejsze, ale najbardziej spodobał mi się pomysł wibroostrzy. Miecz z silniczkiem, który zmniejsza drgania, przez co zwiększa celność ciosu? Ciekawe...
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
W kotorze tylko miecze świetlne, i zawsze 2. W serii jedi knighta poza mieczykiem i mocami uwielbiałem kusze wookich w drugim trybie, diabelnie celna i w miarę szybkostrzelna.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Grając w KOTOR nie wyobrażałem sobie używanie innych broni niż mieczy świetlnych. Jak się wciskało przycisk tyldy `, to postać sobie kręciła nimi młynki. I ten odgłos miecza... Najlepsza gra ever. Miałem doła tydzien, jak ją skończyłem.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Bronie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...