[Archiwalny] GameExe i Faerun Serwer

Ile jesteś gotów zapłacić za utrzymanie serwisu, forum i Faerunu?

nie zamierzam nic płacić, los serwisu mnie nie obchodzi (6 głosów [28.57%])
5zł (2 głosy [9.52%])
10zł (4 głosy [19.05%])
15zł (2 głosy [9.52%])
20zł (2 głosy [9.52%])
25zł (1 głos [4.76%])
30zł (2 głosy [9.52%])
35zł (0 głosów [0%])
40zł (1 głos [4.76%])
45zł (0 głosów [0%])
50zł (1 głos [4.76%])
więcej (0 głosów [0%])
Postaram się napisać w sposób jak najbardziej zwięzły i przejrzysty. Powoli zbliża sie czas kiedy trzeba będzie opłacić serwer na którym stoi nasz serwis. Do tej pory korzystaliśmy z finansowania 1 użytkownika który wspaniałomyślnie i bezinteresownie zgodził się wyłożyć całą potrzebną sumę. Z przyczyn oczywistych nie chcemy i nie zamierzamy prosić o taki gest drugi raz. Jedynym rozwiązaniem jest zbiórka funduszy wśród nas, użytkowników forum GE i graczy Faerun.

Ankieta ta ma na celu uzmysłowienie nam na jakie kwoty liczyć możemy by finansować nasz serwis. Wiem, że większość z was nie dysponuje jeszcze własnymi kontami i uzależniona jest od rodziców ale proszę gruntownie przemyśleć sobie całą sprawą. Dosłownie każda złotówka się liczy.

Nie muszę chyba wspominać, że nikt nie będzie czerpał żadnych zysków z tych datków i zostaną one przeznaczone wyłącznie na pokrycie kosztów serwera.

Głosy w ankiecie oczywiście nie są zobowiązujące ale prosiłbym o podawanie tylko poważnych odpowiedzi. Zależy nam na rzetelnej informacji, a nie na 'ułańskiej fantazji'.
Jako, że bardzo lubię GE oraz jego forum (siedzę na nim 2 lata). Poznałem tutaj wiele znajomych z którymi rozmawiam na gg, bądź jak ostatnio spotykam sie na ,,realu" stwierdziłem, że ten serwis NIE MOŻE upaść przez taka błahostkę. Po zastanowieniu doszedłem do wniosku, iż byłbym w stanie (jak narazie) wyłożyć 30 zł. Oczywiście jeżeli będzie tego wymagała sytuacja mogę dać więcej. Ponieważ zrobię wszystko jako mod oraz zwykły użytkownik aby ten serwis nie upadł.

Mam nadzieję, że reszta userów stanie na wysokości zadania, bo chyba zależy wam abyśmy jeszcze trochę ze sobą pobyli. Prawda?
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Jak dla GE to 50 złociszy wyskrobię


Tonari no Totoro!
To zależy od tego, jak miałbym płacić. Jeśli przez SMSa, to góra 5 zł (mój tata czasem kontroluje ilość pieniędzy na moim kącie od komórki ), a inaczej to po prostu nie mam jak
Choć tak w zasadziem to 5 zł mógłbym płacić regularnie co 4-6 miesięcy, więc nie jest tak źle
Ech, te RPGi.
Jeśli zdecydujemy się w końcu to prawdopodobnie będzie to płacenie na konto przelewem. Najłatwiejszy i najszybszy sposób, a jednocześnie nie płacimy pośrednikom tak jak jest to w przypadku SMSów.
40 jak narazie. Ogolnie miesiecznie dostaje ok 60 na przezycie, ale musze odliczyc wydadki konieczne typu karta do telefonu

Dotacja zalezy takze od chojności mojej babci w danym miesiacu. Także wszystko sie zobaczy :>

6o! Kurde wy się macie bobrze. Ja na kasę to mogę liczyć w urodziny (lub inne święta) Hmmm Jak narazie 10 złociszy.
Byłoby więcej ale wydatki, musze spłacić WarCrafta, poza tym na przeżycie też coś musi być XD
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Konto własne posiadam, ale jest ono ściśle pilnowane przez moją mamę i babcię. Pieniądze tam składane są na moje studia i ogólnie przyszłość dlatego raczej na mnie nie możecie liczyć. Postaram się urwać z 10-30 zł, ale niczego nie obiecuje.
Hmm, tak za dużo to ja niestety nie dostaję, ale na pewno cos mogę wpłacać. Jak się uda, to nawet 30 zł miesięcznie. Konta zwykłego narazie nie mam, ale i tak sobie założę.
EDIT
Zapomniałem napisać, ze forum i strona naprawdę się dla mnie liczy, siedzę tu od maja zeszłego roku i jeszcze długo posiedzę
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Własnego konta nie posiadam, ale jak trzeba będzie mogę podrzucić kasę do naszego admina ... 20-40 zeta, reszta musi iść na mój serwer
Ja na razie nie mam za bardzo pieniędzy, ale we wrześniu myślę, że 10 zł mógłbym dać. A potem zobaczymy...









do kiedy potrzebujecie tej kasy?? bo ja doiero 14 bede miał na koncie ...
Na razie udało nam się załatwić sprawę innymi metodami więc o kwestii zrzutki można chwilowo zapomnieć.
← Game Exe
Wczytywanie...