[BGII] Gra przez sieć :-)

Niedługo z kumplem zaczynamy grać w Baldura 2 przez sieć. Zabawa będzie jeszcze większa ponieważ mamy zamiar grać tylko trzema postaciami...
...tajemniczą trzecią postacią jest zrobiony przeze mnie półelf, wojownik/złodziej(Bez złodziejaszka ani rusz!) . Ja oczywiście gram Krasnoludem Berserkerem. Moja radość z tych postaci jest tym większa że udało mi się nadać im dość duże cechy np. mój krasnal ma 18/00 siły, 17 zręczności i 19 kondycji 14 Inteligencji, 13 Mądrości i 14 charyzmy!? Męczyłem się z tym troszkę żeby tak ładnie wyszło.
...Jednak mnie to niepokoi, wiem że dla każdej cechy są osobno rzucane trzy sześciościenne kostki, ale odkąd gram w BG jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło tak szczęśliwie wylosować , może to jakiś błąd? , mam nadzieje że nie.

Proszę o wasze opinie...
  • Baldr000.jpg


...Widziałem Cię we śnie, Kraken strzeż się!!!
Odpowiedz

Użytkownik Sensei_BJ dnia Jul 5 2006, 06:50 PM napisał

Niedługo z kumplem zaczynamy grać w Baldura 2 przez sieć. Zabawa będzie jeszcze większa ponieważ mamy zamiar grać tylko trzema postaciami...
...tajemniczą trzecią postacią jest zrobiony przeze mnie półelf, wojownik/złodziej(Bez złodziejaszka ani rusz!) . Ja oczywiście gram Krasnoludem Berserkerem. Moja radość z tych postaci jest tym większa że udało mi się nadać im dość duże cechy np. mój krasnal ma 18/00 siły, 17 zręczności i 19 kondycji 14 Inteligencji, 13 Mądrości i 14 charyzmy!? Męczyłem się z tym troszkę żeby tak ładnie wyszło.
...Jednak mnie to niepokoi, wiem że dla każdej cechy są osobno rzucane trzy sześciościenne kostki, ale odkąd gram w BG jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło tak szczęśliwie wylosować , może to jakiś błąd?  , mam nadzieje że nie.

Proszę o wasze opinie...

[post="45877"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



[SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1]

To nie jest żaden błąd. Mój kolega spędził pół dnia robiąc postać w Baldurze 2, bo chciał mieć wszystkie cechy na 18(i tak mu to nie wyszło). Skończył trochę lepiej niż Ty, a postacią przeszedł całą grę bez problemów i błędów. Jeżeli ma ktoś szczęscie to może coś takiego wylosować!
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
Cechy mojego kawalera:

Siła: 18/46
Zręczność: 18
Kondycja: 18
Inteligencja: 10
Mądrość: 15
Charyzma: 18

Więc raczej da się dobrze wylosować
Odpowiedz
Ech, a czy ktoś z was nie pomyślał żeby zrobić postać klimatyczną? Żeby jako siepacz nie był zbyt inteligentna, albo jakąś inną cechę miał niższą? Tworzycie samych gości mających jak największe staty, a to nie tylko o to chodzi w tej grze. Ech, róbcie jak chcecie, ja np. tak dopakowałem swojego woja że pewnie mógłbym pokonać całą waszą drużynę na max lvl i nie zaczynałem z jak najlepszymi statami.
Oj mam jakiś dzisiaj taki bojowy nastrój
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Ornikiel wiem co to klimat, chłopie zrobiłem swoją własną drużynę 4 gości i gram nimi w trybie Multiplayer, tylko że sam (KUMPEL ZREZYGNOWAŁ Z ZAJAWKI) Mam tych trzech capków o których pisałem na początku i jeszcze dorobiłem wojownika/kapłana. Nikogo nie dołączam więcej do swojej drużyny. A nie, błąd np. dołączyłem do siebie Korgana i po wykonaniu jego misji z księgą poszedł pić dalej słodkie wino do karczmy. Super sprawa można nabić w krótkim czasie dużo leveli i wykonać wszystkie misje dostępne w grze!!!

PS: Irenikus to ścierwojad...


...Widziałem Cię we śnie, Kraken strzeż się!!!
Odpowiedz
Mi na przyklad nie chcą się exportować postacie do gry przez neta
Odpowiedz
A ja mam lipe bo jak gram w BG2:TB to nikogo nigdy nie ma kto by się mugł przyłączyć do sesji Morze chciałby ktoś zostać członkiem drużyny??? Piszcie na gg lub pw


Morze jest glębokie i szerokie.
Odpowiedz
Nie znajdziesz raczej nikogo kto od tak się do ciebie dołączy. Jedynie sobie pograsz jak się zkimś umówisz.
Odpowiedz
Szkoda... Ale mam w suumie niezły pomysł!!! Można zrobić temat z ofertami gry online Czas, nazwa serva i hasło gry i wszystko będzie widać jak na dłoni Bo jak komuś się zachce pograć tak z 4-5 godz to pisze albo sprawdza propozycje sesji i jest fajnie. Ale to tylko taki pomysł nie?
Odpowiedz
Ameryki to ty kolego nie odkryłeś... BG nie jest na tyle popularny (zwłaszcza po sieci) byś teraz znalazł chętnych na sesje na ogłoszenie. Ale nikt nie broni byś spróbował.
Odpowiedz
No tutaj raczej chętnych nie znajdziesz
Ale popytaj na forum Children of Bhaal, tam na pewno ktoś będzie chętny.
Odpowiedz

Użytkownik Osa dnia Jul 19 2006, 04:55 PM napisał

Cechy mojego kawalera:

Siła: 18/46
Zręczność: 18
Kondycja: 18
Inteligencja: 10
Mądrość: 15
Charyzma: 18

Więc raczej da się dobrze wylosować

[post="46281"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Mój Kawaler miał jeszczę mądrość 18 i inteligencję 14.

PS. Mogę zagrać sieciowo. Moje gg: 8244366.
Odpowiedz
Próbowałem ostatnio z kolegą prze sieć zagrać i żaden z nas nie mógł dołączyć do sesji. Jak to się robi???

Odpowiedz

Użytkownik Yale'mallis dnia Jan 13 2007, 11:49 AM napisał

Próbowałem ostatnio z kolegą prze sieć zagrać i żaden z nas nie mógł dołączyć do sesji. Jak to się robi???

[post="52720"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Może obydwaj macie Lokalne IP. Jeśli tak to trzeba stawiać przez Hamahi.
Ale uwaga jeśli gracie z TDD to róbcie hasło na sesje bo będą się wam wbijać ludzie.
Ra przyczepił się do nas szwab i nie cholery nie chciał pójść. Z 15min mu tłumaczyłem że gramy tylko we 3 z kumplami i to z godzinę max. A on tylko bitte i bitte. Głupi szwab. A wtedy trza czekać aż ten nie proszony gość wyjdzie sam, a jak będzie złośliwy to wam sesje popsuje.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Próbowaliśmy przez hamachi. Ja mam neostradę to ip jest chyba zewnętrzne. Czy mógłby ktoś krok po kroku napisać jak zacząć grę??

Odpowiedz
Znacie może jakieś powody, dla których nie można dołączyć do sesji gry? Za każdym razem nie mogę się połączyć. Uprzedzam, że hoster ma zew. ip, a przy połączeniu ustawiłem na ip. Z gory dzieki za kazda pomoc.
Odpowiedz
Pamiętajcie o wyłączeniu firewalii i sprawdźcie czy nie macie firewalla na sieci. Takiego co to do admina trzeba pisać by wa wyłączył. Musicie też posiadać takie same dodatki i pache pewnie też. To może stanowić problem.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
heh no ja miałem taki problem że zrobiłem sesje z hasłem a i tak mi się chciało 2 gosci podłaczyć...skąd oni moje hasło znali?????ale z chęcią bym pograł z kimś przez sieć
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Gra przez sieć :-) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...