[GII] Bugi i tricki

Jest ten temat, ale akurat w g1. Więc zakładam tutaj.
Jak zdobędziecie skądś almanach na dworze Irdorath to przynieście Vatrasowi (jak go zabraliście). On wam da doświadczenie, a wy kupicie od niego za darmo. Możecie sobie nabijać levele, ale to troche długo trwa.
Odpowiedz
No to już też znam. Jest podobny trick z rogami cieniostwora dla Bustera
Odpowiedz
Ja mam taki trick z Cipherem na farmie Onara: sprzedajemy mu wszystko co mamy, potem powalamy go i zbieramy to wszystko co mu sprzedaliśmy [u kópców w mieście by to zniknęło] i ponownie sprzedajemy jak sie podniesie to znowu mu to sprzedajemy z czego go ograbiliśmy, nikt się nie pieni, że go pobiliśmy a on tylko mówi "huh, masz niezły cioś" czy coś w tym stylu.

P.S. Tak samo mozna robić z Brahimem w mieście portowym tylko jemu możn sprzedawać jedynie: szczaw królewski, mapy, krwawe puchary i kilka innych [reszta niestety znika]
Odpowiedz
Wiecie co ja odkryłem, jesli np. pijesz misture zręczności i ktoś cię atakuje w tym samej chwili, to wypijasz misture i jescze jedna ci zostaje !!!! Serio!!!
Odpowiedz
To jest tak ze wszystkimi niksturami: ja na 20 poziomie wskoczyłem w stado goblinów i piłem dodające na stałe - mi dodawało, a miksturki nie znikały. Tak samo z amuletami dodającymi do statystyk: zakładasz zdejmujesz zakładasz zdejmujesz itd., to możesz dodać na wartość krytyczną (tj. gdzieś w okolicach 2200 )
Odpowiedz
Ja zawsze lubiłem pracować jako kowal u Benneta na farmie Onara. Można u niego stale kupować surową stal, i sprzedawać Haradowi w Khorinis. Szybka kasa.
Odpowiedz
I duzo biegania Ja zawse jestem myśliwym Bospera Też można szybko się wzbogacić, szczegółnie po przyjsciu z górniczej doliny
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Użytkownik Vampire Lord dnia Aug 16 2004, 10:23 AM napisał

I duzo biegania Ja zawse jestem myśliwym Bospera Też można szybko się wzbogacić, szczegółnie po przyjsciu z górniczej doliny

Nie tak dużo, tylko trzeba mieć odpowiednią strategię . Najlepiej, gdy mamy już runę teleprotacji do Khorinis. Stoimy przy kowadle na farmie, i za każdym razem, gdy Bennet w nie przyłoży swoim młotem, kupujemy 2x rozgrzaną stal. I tak chyba ze trzy razy... Potem on odchodzi, a my wykuwamy broń. I tak w kółko... Potem przenosimy się do Khorinis i sprzedajemy Haradowi. Jedyny minus, to że trzeba dużo czasu przy kowadle spędzić...
Odpowiedz
ja wykonalem (w sumie to z nudow bo juz tyle razy przeszedlem gierke) bardzo ciekawy zabieg a mianowicie przejsc pierwszy rozdzial bez dolaczania do gildi-trzeba tylko sie pogimnastykowac troche przy straznikach i wslizgnac sie do budynku paladynow tak by cie straznicy nie zaczepili...majac skorzana zbroje walka z orkami staje od razu na wyzszym, ciezszym poziomie:PP

[Dodano po chwili]

trzeba by bylo kiedys na smoki sie wybrac z taka zbroja i najlepiej jeszcze ze sztyletem-ciekawe czy dalbym rade majac np 60lvl....(pomijajac uzywanie czarow:P)
Odpowiedz
Do Khorinis można wejść omijając strażników, jeśli ich ominiemy i pójdziemy do Laresa, on da nam 500 EXP (doświadczenie)! Nie wiem dokładnie jak to trzeba zrobić, wiem tylko tyle, że trzeba wejść tam gdzie jest latarnia Jacka, gdzieś tam iść, skoczyć do wody i przypłynąć do portu Khorinis. Ja, gdy zaczynam G2 od początku, zawsze robię to tak: wchodzę do rowu otaczającego Khorinis, podchodzę do mostku prowadzącego przez ten rów, staję tak, aby dotykać jednocześnie muru i mostku, wspinam się na mostek i... znajduję sie za plecami jednego ze strażników. I teraz już mam wolny dostęp do Khorinis, Laresa i 500 EXP To działa przy obydwu bramach Odkryłem ten błąd w demie G2, miałem je w wersji niemieckiej i nie rozumiałem zupełnie nic, no i nie wiedziałem, co mam zrobić, żeby strażnicy mnie wpuścili, więc trochę pokombinowałem i wymyśliłem właśnie to Mój brat robił tak, że biegł do zębaczy, które były w pobliżu (czy jakichśtam innych bestii, już nie pamiętam), potem jak one go goniły to biegł do strażników, oni walczyli ze zwierzętami, i przez bramę można było przejść.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Jak masz wyciągniętą broń straznicy mówią schowaj bron a ty sobie wchodisz
Odpowiedz
Ja odkryłem taki bug... pierścien który daje nam 5pkt siły i chyba się tak samo nazywa ,,Pirścień siły" ( sorki ale nie grałem chyba 1 rok)... przypuśćmy mamy 65pkt siły zakładamy pierścień i mamy 70pkt siły... zdejmujemy go i mamy 70pkt siły i tak za każdym razem... kiedys nie miałem co robic i nabiłem sobie chyba do 260pkt... tylko potem na nic i się to nie przydało... ale zaszwe oszczędzamy na pkt nauki których zawsze brakuje... i najważniejszwe chyba... ale tego nie wiem bo nie pamietam... dostałem go chyba od jakiegoś kolesia z górnego miasta... za wykonanie polecenia... Ferdinand czy jakos mu tam było... ale jestem pewien na 10%...

Odpowiedz
Drogi kolego nie ładnie grac na Guardian mode oj nieładnie Cóż to za przyjemność ? :> Taki efekt zostawania bonusu z przedmiotu (pasa, pierścienia bądź amuletu) jest powodowany uruchomieniem guardian mode (god mode wiec raczej niema sie czym chwalić bo to żaden bug ani osiągniecie to tak jakby bugiem nazwać to ze dodałabym sobie z konsoli 400 siły ;p Tylko takie podstawowe pytanie PO CO ? xD. Ja gram magiem i nigdy nie miałam więcej niż 40 siły, a zręczności 10 xD. Pure rune fighting rox
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
No może i nie ładnie... ale nie jestem aż tak utalentowany jak niektórzy z Was... a po za tym nie siedzę przy grach 3 godzin dziennie... jak pewnie co niektórzy... musiałem zmniejszyć widoczność do 80% bo gra mi się cięła... a na takiej odległości rzadko zobaczysz stwora który cię nie atakuje... a po za tym gdy dostałem tą grę i zacząłem grac bez modów i wchodziłem do pierwszej jaskini tej po lewej z pająkami to byłem bez szans dopiero potem dowiedziałem się że tam lepiej nie wchodzić nowicjuszom... to trochę mi się przykrzyło bo gra mi się wczytuje ok. 3min... ale mówisz ze to działa tylko na guardian mode... to skąd wiesz o tym skoro nie korzystasz z guardian mode??
Odpowiedz
Stąd wiem że przeszłam podstawowego gothica2 4 razy bez ŻADNYCH kodów, czitów, modów i jeszcze bóg wie czego i postanowiłam sie pobawić zarówno konsolą jak i komendami i stąd wiem, że taki efekt jest po użyciu guardian'a. Natomiast co do twoich narzekań ja gram w 800x600 w low detalach i z powyłączanymi niektórymi opcjami w pliku gothic2.ini i podobnie jak ty mam widoczność nastawioną na 80% i jakoś nie narzekam Natomiast to że się pchasz na potwory na które lepiej nie wpadać do 2 rozdziału to już inna sprawa Wiesz od tego jest taka zmyślna opcja jak SAVE, której się używa przed wejściem na nieznany obszar
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Dobra nie wkurzaj się... zwracam Ci honor... bo widzę że wiesz co to znaczy czekać 3 min na wczytanie save...
Odpowiedz
Co do Benneta na farmie Onara to na co lecieć lub teleportować się do korinis Sprzedajmy wykute miecze Bennetowi!
Odpowiedz
A jak nie chcemy wykorzystywać bugów to mamy na siłę trick: Bennet może nas nauczyć 90 siły, a my już mamy 90 siły a chcemy more i more. Pod miastem w 5 rozdziale mamy orka elitę(jest wiele grupek orków ale ten jest niezależnie od gildii). Ma on pierścień(każdy z tych elit ma). Daje on (UWAGA) -20 siły. Po założeniu mamy 70 siły. Idziemy do Benneta uczymy się do 90. Zdejmujemy pierścień i mamy 110:). Jeśli ktoś nie wie to Rengaru daje nam 1 zręczności bez PN jak jesteśmy w gildii złodziei, a Wulfgar 2% broni jednoręcznej jeśli przyjdziemy do niego zaraz po tym jak się obudzi. I coś jeszcze było xD(pomijając grzybki itd).

PikPik: Możemy ale za pół ceny.

BTW: A ja mam zawsze 300% i pierogi z tym. Nie daje to przewagi, a ładniejsze widoki xD.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
A ja odkryłem innego tricka. Jak już powiedział Raphagorn, jeżeli dostaniemy się do miasta drogą morska, Lares doje nam 500 xp. Jest też łatwiejszy i bezpieczniejszy sposób na dostanie expa. Wystarczy wejść do miasta (Wspiąć się na mury, dać straży papier Canthara, zwabić wilki itd.) i iść do dzielnicy portowej, ale tak, by nie zaczepił nas Lares. Podchodzimy do krawędzi (ale w bezpiecznej odległości od Laresa) i skaczemy do morza. Następnie wspinamy się na , idziemy na górę, i powinien zaczepić nas wtedy Lares. Mówi, że przypłynięcie to niezły sposób na ominięcie strażników i daje expa.
War... War never changes...
...A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara...
Odpowiedz
← Gothic

Bugi i tricki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...