Dungeon Keeper 1 i 2

Tak, to jest gra Piszcie tutaj o niej wszystko co wiecie i co chcecie Jaki jest wasz ulubiony stwór? Mój czarny rycerz z 2 a z 1 smok.
Odpowiedz
Grałem w DK 2 oczywiście wampir Chociarz anioł ciemności też zły nie jest. Gra fajna jednak długo nie pograłem, strasznie się kisiła, coś było nie tak wiec nie pograłem <_<
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
z jedynki to demon żółciowy () a z dwójki Anioły Mroku i Czarni Rycerze
Odpowiedz
Ja nie lubie aniołow mroku, ale za to fajni są włóczędzy
Odpowiedz
Najlepszy jest Rogaty i koniec.
Uwielbiam gościa.....jest idealnym demonem jak i kosztownym.
A z tych mniej stworów wymagających to lubię tepiękne czarne damulki........jak sie torturują......eheheheh......demon żółciowy jest fajny , anioł mroku i wszyscy inni.....
Odpowiedz
Mnie sie podobały chocliki i te ich kilofki Ale z innych to magowie, anioły mroku, czarne damy I oczywiście ROGATY... Bo jego nic nie przebije
Odpowiedz
A których lubicie z bohaterów? Fajni są rycerze i królewscy gwardziści i...olbrzymy
Odpowiedz
No olbrzymi są bardzo fajni hehe Rycerze tez mogą być , ale całkiem fajni są też gwardziści , wróżki..no i Ci lordowie : Tempogłowy , Zygmunt i innni eehehehe
Odpowiedz
Szperałem trochę w necie i znalazłem to:

http://cvr.pl/gry/dungeon-keeper(PL).php"]http://cvr.pl/gry/dungeon-keeper(PL).php[/url]

Pomyslałem, że fajnie byłoby zagrać w tą starą jak świat grę. Podchodziłem do tego sceptycznie, bo większość takich gier po ściągnięciu, po prostu nie działa. Ale ściagnąłem DK, rozpakowałem, zmieniłem co trzeba i... wszystko działa! Na początku można było obejrzeć wspaniale intro (oczywiście nie pod względem grafiki) i nawet pośmiać się przy nim! Przeszedłem już dwie plansze i muszę powiedzieć, że gra naprawdę wciąga. Jeżeli komuś nie przeszkadzają wielkie piksele, to naprawdę ubawi się przy tym RTS'ie. Ach... aż się łezka w oku kręci i przypomina się końcówka wspaniałych lat 90, kiedy to zagrywalo się w DK To wspaniałe uczucie, kiedy udrza się choclika Ręką Złego wcale nie zmalało A wcielenie się w jednego ze stworów i oglądanie cudownych pikseli w FPP, które w założeniu są ścianami lochów... Miodzio

I pamiętajcie - DK to jedyna gra, w której dobrze jest być złym


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dzięki panowi Med'owi uda mi się zagrać także i w część pierwszą tego doskonałego dziecięcia Petera Molyneuxa. O tej grze można powiedzieć krótko: wciąga jak cholera. Resztę pozostawiam wyobraźni.
Odpowiedz
Obydwie części DK to wspaniałe gry. Grafika w 1 wogóle mi nie przeszkadza i niedawno znowu sobie zagrałem. Na początku jak to zobaczyłem na kompie mojego kolegi to mnie panika wzięła, że tu jest od cholery rzeczy, dzieje się pod ziemią, w 3D. Ale jak się zagrało i zorientowało, to wspaniale. Demony Żółciowe były genialne, ale bardziej lubiłem Czarne Damy, Wampiry. Gra wspaniała, ale pod koniec trudna. Dwójka podobała mi się równie bardzo. Wszystko było mniejsze i przejrzystsze, ale nie przeszkadzało. Najbardziej lubiłem sobie wyszkolić Anioła Ciemności do 10, opętać go i zrobić rozwałkę na terenie wroga. Loszki pieszczoszki też były milusie Ostatnia plansza sprawiała mi trudności jak cholera i tak naprawdę nigdy jej nie przeszedłem. Była natomiast jedna taka plansza, w której miało się niebieskiego po drugiej stronie planszy, a pośrodku bohaterów z 2 bazami połączonymi mostem i wodę pośrodku. Także trudna, bo po 45 min. bohaterowie atakowali ciebie i niebieskiego. Trzeba było być szybszym od nich.
Lubiłem także bardzo filmiki. "Rzut okiem", "Żonglerka", "Zamiana w kurczaka", "Intro". Zajedwabiste.
I ukochany odgłos, zwłaszcza z 1, chochlików, ciszy i stukotu kilofów o ściany i złoto. Stuk, stuk, stuk.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ta gra jest wielka... nie ma nic lepszgo niz banda Rogatych, wysłana na 10 - krotnie wieksze siły rycerzy i kawalerii.. piekna rzeź
Odpowiedz
A ja mam podstawowe pytanko (może głupie ) Znacie jakąś działającą stronkę, gdzie można by ściągnąć patch do gry na Windows XP ? Ponieważ pamiętam, że jak kiedyś instalowałem pod XP, to po 15 min. działania, gra się zawieszała od tak, nie wiadomo dlaczego
Odpowiedz
na stronie develpera (nie pamietam, kto ja wydał) powinno być coś takiego... a jeśli nie, to sprawdź na stronie polskiego wydawcy... tam na pewno będzie (o ile coś takiego istnieje)
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o 1 to mi chodzi bez probelmu pod XP. Może to była wina gry, nie systemu?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
raczej nie... "dwójka" ma to do siebie, ze była przygotowana głównie dla WinMillenium i dlatego moga z nią byc problemy na XP... Za pewne jaksi patch na to istnieje, ale trzeba poszukac...
Odpowiedz
"zmieniłem co trzba" właśnie co? ;] Bo zabardzo nie wiem a gierke ściągnełam i nie wiem co dalej. Pomorze ktoś?
Odpowiedz

Cytat

"zmieniłem co trzba" właśnie co?


Przecież pisze jak wół:

Cytat

Aby gra się uruchomiła musicie edytować plik "KEEPER.CFG" za pomocą notatnika i zmieniamy ścieszke docelową z"INSTALL_PATH= c:\dk\" na adres gdzie wypakowaliśmy grę (np. "INSTALL_PATH=D:\dungeon keeper\").


Cytat

Pomorze ktoś?


Ja to bardziej Mazowsze...
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Dungeon Keeper 1 i 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...