Nnso Dyskusje

Użytkownik VL dnia Aug 30 2006, 11:22 AM napisał

A z ciebie zrobimy bezpłodną brzydulę płąską jak decha, z ryjem jak krowa z chorobą szalonych krów a nogami krzywymi jak chodzący Fink po pijaku xP

[post="47656"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



1) Bezpłodna to ja mogę być, nie chcę małych Finków x] Zresztą, z kim? Roakiem? Venem? xD
2) Za późno, już mnie wskrzeszono =P
3) Jak jestem pijany to tylko szybciej mówię =] Nie zataczam się ani nie mam problemów z mową. A jak jestem baardzo pijany (znaczy, nigdy nie byłem aż tak bardzo) to chyba mówię o wiele za szybko... A tak to prawie po mnie nie widać

A tak co do NNSO - w grobie zalanym krwią? Eee... Śmierdzi i chlupocze xD
Bajdełej - jakoś nikt nie zareagował na pojawienie się jakiejś dziwnej kobiety imieniem Arein xD Ten kto się dopisze ma pole do opisu - został Ven, Rince, Aya, Atis i Med ^__^
Odpowiedz

Cytat

1) Bezpłodna to ja mogę być, nie chcę małych Finków x] Zresztą, z kim? Roakiem? Venem? xD


Takie brzyduli to nikt nie trąci XD
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Już widzę te miniaturki Finka pałętające się pod nogami podczas jakiejś walki XD....

Na mnie zbytnio nie liczcie. Moe bym sie dopisała, ale niezbyt prawdopodobne.
Odpowiedz

Użytkownik Finkregh dnia Aug 30 2006, 02:38 PM napisał

A tak co do NNSO - w grobie zalanym krwią? Eee... Śmierdzi i chlupocze xD


Orginalność rządzi Fink. Joan i ja jesteśmy zadowoleni z tego jakże przytulnego miejsca xD
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
hmph, trzeba się zastanowić nad dalszymi losami NNSO... Dobić, czy doprowadzić do stanu użyteczności publicznej.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
NNSO zdechło. Nie łudźmy się, że jeszcze odżyje. Nikt nie ma czasu pisać, albo nie ma pomysłów. Po prostu wszystkim przejadły się te śmieci, które niekiedy pisaliśmy na chama. Są wyjścia dwa:
1) Oficjalnie kończymy pisać
2) Zrobimy sobie 'nową edycję' z nowymi postaciami etc.
Ale czuję, że lepiej przyjmie się wyjście per 1).
Odpowiedz
Są na forum też nowe osoby... *wskazuje na siebie* Ale czy reszcie by ciało sie pisać? Nie wiem... wiem za to że ja mogę sobie na to pozwolić bo jestem na forum od popołudnia do wieczora.
Odpowiedz
Niektórzy niestety nie mają czasu. A nwet jeśli to są w jeden dzień w tygodniu i zanim pozałatwiają wszystkie sprawy, nie mają czasu na dopisanie się (np. ja).

Chłopaki, jeśli chcecie, róbcie coś. Ja po prostu mówię wam, jak prawdopodobnie będzie. Wiem, że Vamp napewno będzie chętny, ja od czasu do czasu, a co zrobią inny - nie wiem. Róbta co chceta.
(ale nie reaktywujcie tego starocia, bo to zaczęło robić się nudne - moja opinia)
Odpowiedz
Ja mogę pisać, nowe czy stary, wszystko jedno.
Nowy NNSO też będzie fajny
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Hmm. Jestem za zamknięciem starego, a otworzeniem nowego. Bo na chama nie ma co pisać...
Odpowiedz
No to raz dwa męska decyzja. Tylko zanim zaczniecie pisać nowy, przyszykujcie się lepiej, napiszcie wyczerpujące charakterystyki, życiorysy, żeby nikt się nie pogubił i nie było problemów typu "ej, ja jestem pół orkiem-pół dinozaurem, a nie syreną". ;]
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
No to chłopy, piszemy coś nowego. Warto spróbować, nawet jeżeli to będzie niewypał.
Odpowiedz
Jak rzekła Atis, Vamp jest chętny i ślepy też nie jest i nie trudno zauważyć, że old NNSO is dead i jestem za opcja aby stworzyć nowe, z postaciami i ich życiorysami tak jak powiedziała Deuan. Nie jestem natomiast za charakterystykami bo (może się mylę [i oby!]) ale chodzi o Siła - 666 itp. ? Bo jeśli tak to wybaczcie ale bez takich żartów. Nie lubię (ba, nienawidzę) D&D i obym był w błędzie i chodziło i charakterystykę postaci z znaczeniu opisowym...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Vamp, bez obaw. To jest OPOWIASTKA, a nie sesja RPG, z kartami postaci. My tu rozwijamy skrzydła wyobraźni samemu, a nie zdajemy się nudnego i płytkiego GM'a, który zsyła deszcz fortepianów, jeśli coś mu się nie spodoba. Ewentualnie musicie się liczyć, z Wszechpotężną Ręką Joan, która w każdej chwili da wam po łbie, ale to się żadko zdarza....

No, to kto zaczyna?
Odpowiedz
I chwała niech będzie NNSO bo dzięki temu jest to coś niezwykłego. A co do spadających fortepianów to nie tylko Wszechpotężna Ręką Joan tak potrafi ale każda, która tam pisze i to jest coś co wyróżnia NNSO i za co je cenię ;]

A co do charakterystyk to dziękuje za upewnienie mnie w przekonaniu, że to opisówka. Wybacz ale po prostu mam skazę do D&D i słowo "charakterystyka" bardzo źle mi się kojarzy...

A co do tego kto zacznie to niech zostaną napisane karty postaci to zaczniemy chyba wtedy, nie? Ja już jestem w trakcie pisania i być może dziś (w niedzielę) uda mi się ją skończyć.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Proponuję wspólnie ułożyć jakiś zalążek historii, określić świat i parę szczegółów, o których każdy powinien pamiętać, tak, żeby uniwersum było w miarę "wspólne", a nie indywidualne dla każdego piszącego.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Deunan wyprzedziła mnie. Chciałem się dowiedzieć w jakim dokładnie świecie będzie dziać się akcja bo nie bardzo wiem co zrobić z fantem "pochodzenie" ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Zgodziliśmy się z Vampem, że ten NSO będzie dział się także w Faeurunie. Wydaje mi się, że to najlepsze wyjście. Wszyscy znamy ten świat i łatwo będzie nam się w nim odnaleźć.
Odpowiedz
← Fan Works

Nnso Dyskusje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...