[GII] Błąd

Witam wszystkich zacząłem ten temat, ponieważ nikt go chyba nie miał. Otóż jestem już łowcą smoków mam 4 rozdział i zabiłem już bagiennego smoka. Teraz jestem w Khoinis i mam błąd: plik w Gothicu2 "New World" jest dobry wszystko normalnie tylko "Old World" coś nie tak. Kiedy idę do górniczej doliny czekam na wczekanie i nagle moja postać jest automatycznie telepotowana w zamku. Nikogo nie ma w zamku, żadnej postaci, potworów, tych namiotów, ognisk przy których siedziały orki, nie ma nawet drzwi w zamku nie mówiąc już o tej głównej bramie. Jak ktoś wie z czego może to wynikać to proszępiszcie 668 206 757.
Odpowiedz
Witam ponownie mam stary działający plik "Old World" , ale niestety jest on podzielony w "Win rar" i nie wiem jak go scalić, ponieważ jak klikam testuj wyskakuje , że jest on uszkodzony !!!
Czy ktoś ma pomyśł na naprawienie go, zna jakiś pogram?? Piszcie czekam. A może ktoś ma właśnie plik do załatwienia!!!!

Co to tego pliku "Old World" jak ktoś może mi dać/przesłać to musi spełniać poniższe warunki:
1.Plik "Old World" musi być kopiowany z postaci w 4 rozdziale
2.postać niemoże być grana na kodach
3.musi być to przede wszystkim sprawny plik (sprawdzony jakimś programem np.win rar)!
4.Plik"Old World" musi być tak: zabite wszystkie potwory oprócz drogi do kamiennego smoka! no i oczywiście zabity tylko bagienny smok-którego już wcześniej zabiłem. Nie może być zabita żadna z postaci w zamku co jedynie poza murami zamku i to z winy misji jak np. Sengranth.


Jak ktoś może naprawić mi ten plik to chętnie go komuś wyśle na maila.

Bardzo mi zależy na tym pliku, ze względu na to, że zabite były wszystkie potwory prucz tych co do kamiennego smoka i jeszcze jedno : Typo stojący na murze"Knecht" obok "Udara" zabrał mi kiedyś 32619 złota pamiętam to, bo kiedyś od niego zabrałem pieniądze, ale się wtedy przy tej grze "Bawiłem" (zabijałem typów w zamku) , a potem zloadowałem grę i miałem zadania do wypełnienia ze smoczymi jajami i wtedy poszedłem w stony Khorinis i od tamtego czasu ten błąd. Ja sądzę, że to nie ma związku z błedem, ale szkoda mi kasy i tego co dotychczas uzyskałem grając tak wspaniałą postacią.

Kontakt ze mną:668 206 757 / mailem: Shade-wat@wp.pl
Odpowiedz
Co to znaczy, ze jest podzielony w Winrarze? Jeśli jest to powinien sam się scalić przy próbie rozpakowania. Wszystkie archiwa (part1, part2 itd., albo po prostu oznaczone kolejnymi cyframi) umieszczasz w 1 katalogu i wypakowywujesz.
Odpowiedz
A nie prościej przeinstalować gothica ? nie kasując save'ów.

Po co przeprowadzać operacje na plikach skoro i tak nie masz pewności że to pomoże, lepiej zainstalować gothica jeszcze raz
Odpowiedz
Właśnie jak gram teraz to bez "Old World" i muszę iść do Górniczej, ale nie chcę by się stworzył nowy.




Kiedy biorę w 1 katalog i wypakowuje się to pisze, że jest uszkodziny. Da się to jakoś naprawić???? Ktoś umie???
Odpowiedz
Tak piszesz, ze cię coraz mniej rozumiem. Skąd masz ten plik 'podzielony'? Jeżeli od kogoś to może rzeczywiście jest uszkodzony i nic na to nie poradzisz. Weź od kogoś bez dzielenia. A jeśli to gra taki wygenerowała to znaczy, że tak musi być.

I co z reinstalką jak zaproponował Wojo?
Odpowiedz
Nie robiłem reinstalacji gothica, bo po co?? Ja mam ten plik od siebie z kompa i jest mój, własny. Chciałem do kolegi przynieść mój save i zrobiłem tak: zaznaczyłem folder z moim save i w winrarze podzieliłem go by zrobił wielkość dyskietki i sie podzielił na 2 pliki. Kiedy chciałem u niego wypakować pisało, że plik "Old Wold" jest uszkodzony. Inne się wypakowały. Czy da się to jakoś naprawić????


Ma ktoś plik "Old World" z 4 rozdziału jak tak to napiszcie. Shade_wat@wp.pl lub tutaj na forum.

[Dodano po chwili]

Aha i najlepiej jakby ten plik pochodził od łowcy smoków
Odpowiedz
Człowieku, nadal nie wiem o co chodzi ? Spakuj go jeszcze raz u siebie, możesz też dodać dane naprawcze. Po co w ogóle mamy Ci przysyłać jakiś plik ?
Odpowiedz
Nie mam już tego pliku, bo usunąłem, ponieważ pisało, że jest uszkodzony !!!
Ale ja i tak już mam dostawcę skoro wam szkoda przesłać plik, który zajmuje niecałe 3MB.!!!

[Dodano po chwili]

Witam i poruszam ten temat ponownie !!!
Czy może mi ktoś przesłać plik "OLD WORLD" z 4 rozdziału Łowcy Smoków ????
Bardzo proszę piszcie tutaj odpowiedzi !!!
Odpowiedz
Dobra, to inaczej:

NAPISZ WSZYTSKO POWOLI I PO POLSKU, KROK PO KROKU, O CO CI CHODZI!!!!
Odpowiedz
Jaki znowu plik z czwartego rozdziału? Jak rozdział może mieć plik? Może być tylko save z czwartego rozdziału. Co ty do nas rozmawiasz?
Jeżeli masz płytę z grą i ta się zainstalowała poprawnie, to raczej ci plik żaden systemowy nie potrzebny, bo inaczej gra by wogóle nie ruszyła.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Chodzi mi o to, że jak ktoś gra i jest w 4 rozdziale łowcą smoków to ma w folderze "saves" plik "OLD WORLD". I właśnie o ten plik mi chodzi. Byście mi go przesłali. Bardzo proszę o napisanie kto go posiada !!!
Odpowiedz
Nie wiem, albo ja jestem nie kumaty albo on ...

GRA NIE CHCE DZIALAC ? Przeinstaluj Gothica!
GRA NIE CHCE DZIALAC U KUMPLA ? Przeinstauj Gothica!
Odpowiedz
Wy mnie nie rozumiecie????
To już wam wyjaśniam:
Mam save i brak mi do niego pliku "Old World". Chcę by mi ta osoba kto gra łowcą smoków i jest w 4 rozdziale by mi ten plik przesłała na mila !!! Czy to takie trudne do zrozumienia???
Odpowiedz
← Gothic

Błąd - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...