Heroes of Might and Magic III

Kto byłby chętny od czasu, do czasu pograć w tak ponadczasową grę jak HoM&M III przez sieć ? Koniec wakacji, człowiek nie ma w co grać, to wpadłem na akurat taki pomysł
Odpowiedz


Dalszy komentarz chyba zbędny? Dzisiaj wieczór odpada bo chyba mam partyjkę czego innego na tapecie ale... ale tak to jestem chętny.
Odpowiedz
Ok, nie mówię, że akurat dzisiaj, bo mnie wieczorkiem też nie będzie Termin jest luźny i jeszcze do ustalenia Ktoś jeszcze chętny ?
Odpowiedz
Ja będę chentny... jak zdobędę lepszego kompa bo ten obecny pozwala mi na firefoxa i winampa z vplayer'em w porywach...

A tu zamieszczam linki do polskiej Ligi H3:
http://www.legendyheroes.webd.pl/liga/forum/index.php

http://www.legendyheroes.webd.pl/liga/inde...iga&limit=0&b=1


Akurat kiedy sie zapisałem to mi burza kompa roz***... yyy no popsuła znaczy się... i teraz ciągnę na tym co opisałem.
Odpowiedz
Eeee tam liga Gra się dla przyjemności a nie dla ligi

To teraz brakuje tylko 1 osoby do szczęścia. Ktoś jeszcze chętny?
Odpowiedz
Mam H III, to najlepsza część Herosów moim skromnym zdaniem Moje umiejętności są mocno do tyłu, bo nie grałem jakieś 2 lata, ale może zagram
Odpowiedz
Ojej.. Strażnik, ja też nie jestem jakiś świetny, a w H3 grałem dobre pół roku temu Tu nie chodzi, kto jak gra, tylko o dobrą zabawę.

Czyli jak piszesz się ?
Odpowiedz
Ja też bym bardzo chętnie pograł, właśnie w SOD. Tylko termin trzeba ustalić! Czekam na propozycje.









Odpowiedz
To fajno

No to trzeba teraz ustalić jakiś termin tak, aby wszystkim pasowało Mi nie pasuję tylko dziś wieczór, a tak to do końca wakacji powinienem być do dyspozycji

Co powiedziecie na pierwszą partyjkę w np. poniedziałek 20:30 ?

PS. Oczywiście rzuciłem taką datą (akurat wpadła mi do głowy) i nie każdemu może to pasować, więc proszę się wypowiedzieć
Odpowiedz
Liga ligą ale ona też pozwala sprawdzić własne umiejętności... Teraz jest juz drugi sezon... Ja w pierwszym zagrałem łącznie 10 meczy a taki Razer (mój kolega z podstawówki) To zagrał ponad 150 chyba. (że też mu sie chciało). Ja sam należę do klanu: "Black Hoods" i jakoś tam gram. Jak ktoś będzie potrzebował pomocy to mogę pomóc albo opisać co i jak.

Ps na stronce ligowej jest kilka przydatnych pliczków które pomagają w przydatny sposób w rozgrywce. Jak chciałby ktoś zagrać z kimś z ligi to trzeba by sie chociaż pokrótce zapoznać z zasadami i zassać te pliczki (pozwala zrobić bardzo wyrównany radom na dwóch graczy, polepsza statystyki jednostek cytadeli bo są one zaniżone względem innych zamków, o wiele przyspiesza ruch jednostek podczas walki).
Najczęściej wybieraną mapką jest "radom balance M"... pozwala na dwu... góra trzy godzinną rozgrywkę w bardzo przyzwoitych warunkach.


Tokar jakbyś chciał to postaram sie na 20,30 być.
Odpowiedz
protekcjonizm - polityka ochrony produkcji i handlu krajowego przed konkurencją zagraniczną, głównie za pomocą ceł nakładanych na przywożone towary.

Przepraszam, ale nie rozumiem Ekhtelionie

To pasuje, wam ten termin czy nie ?
Odpowiedz
Mi pasuje. Ale bez tej całej ligowej otoczki. Gra dla przyjemności ze wszystkimi wadami i trudnościami...

Nie bądz taki dosłowny Tokarze, bynajmniej nie o protekcjonizm gospodarczy mi chodziło (i ty dobrze o tym wiesz). Miałem na myśli, ze ciągle piszesz w stylu: "ale ja sie nie znam", "kto by mnie tam słuchał", "to juz sprawa xxxxx, a nie moja". Bardzo sie boisz zdecydowania i trzymasz sie na ubezpieczonej pozycji
Odpowiedz
Ta ligowa otoczka bardzo pomaga niż utrudnia... Inaczej można sie bardzo kłócić o to czy tamto... Zrobiono to dlatego żeby wszystko wyrównać i niczego nie faworyzować.
Odpowiedz
Ja mógłbym sobie pograć, ale dopiero po powrocie, czyli po 20.09. Mam piraty, wiec nie wiem, czy to w czymś przeszkadza.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Żeby móc zagrać można mieć pirata tylko trzeba z stronki ligowej ściągnąć pliczek aktualizujący grę na wspólną wersje... W tej chwili w posiadaniu graczy jest naście wersji H3 i szansa ze ma sie tą samą jest mała... Ten pliczek pozwala grać z każdą wersją. Dotyczy to również oryginałów więc chcąc nie chcąc trzeba wejść na stronkę ligową żeby zassać ten pliczek a przy okazji polecam też resztę bo są to pliki tekstowe które umieszcza sie w katalogu "data" i ściąganie nie zajmuje prawie nic nawet jak sie ma modem a nie potrzeba też żadnej instalacji tylko kopiuj i wklej.

A jakby co to tu macie link do download'a z którego sie ściąga i jest tam wyjaśnione co i jak.

http://www.legendyheroes.webd.pl/liga/inde...=downpodstawowe
Odpowiedz
Eeetam liga... Tyle mnie ona obchodzi, co zeszłoroczny śnieg (a nawet mniej, bo fajnie się jeździło na nartach ).

Cóż, a może być wtorek o tej samej godzinie?
Odpowiedz
U mnie z wtorkiem o takiej godzinie może być problem. Ale to jeszcze nic pewnego...

EDIT

Kurde, poniedziałek chyba też odpada. Mam rewanżyk CMBB.
Odpowiedz
Ja jutro mógłbym, ale dopiero ok. 21:00, ponieważ wcześniej będę miał przyjemność gościć u dentysy. Liczę na Was, że pogramy. I też chciałbym tak dla przyjemności, rekreacyjnie.









Odpowiedz
← Gry ogólnie

Heroes of Might and Magic III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...