Nnso Dyskusje

Med ruszył w końcu cztery litery i sie dopisał. I zaczął realizować chyba naszą rozmowę z przeszłości....niedalekiej XD....
Odpowiedz
Tja... Czas, by i Fink ruszył swoje cztery litery i napisał co z nim dalej, ale jakoś nie chce mu się... No cóż, bywa. Ale znając życie, jak sam nie napisze, to dorzuci się np. Joan i ze swoim specyficznym poczuciem humoru zreinkarnuje mnie jako amebę ( ;p )
Odpowiedz
Co masz na myśli mówiąc 'specyficzne poczucie humoru'? Że niby coś ze mną nie tak?
Odpowiedz
Nie, skąd ten pomysł? Specyficzne znaczy charakterystyczne dla ciebie. Nie głupie/durne/debilne. Jesteś po prostu charakterystyczna

Dopisz się ktoś! Mnie nie wychodzi :<
Odpowiedz
Ja się dopiszę jutro albo najpóźniej w poniedziałek. Są jeszcze Targi w mieście więc teraz się imprezuje ale dziś ostatni dzień i jak wrócę do "użytku" to się dopisze.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Zaczynam się bać po tym co powiedział mi Fink na gg, zacytuję:

"Już wiem, jak się zreinkarnuję. Ale będzie masakra! X3 (...)"

Radzę się bać.
Odpowiedz
Taa. Zreinkarnuję sie jako Władca Piekieł, o! Dobra, joke.

Tak generalnie wpadł mi do głowy pewien pomysł - będzie raczej śmiesznie
Odpowiedz
To śmieszne czy masakrycznie.....czy może masakrycznie śmiesznie. Zdecyduj się chłopie. Bo nie wiem czy mam się bać czy płakać.
Odpowiedz
Ujmijmy to tak - lekkie zdziwienie, nieco śmiechu, i nieco dalszych planów. Te ostatnie będą raczej masakryczne, jak uda mi się je wprowadzić w życie.
Odpowiedz
Czyli mam zacząć płakać nad swoją przyszłością.
Odpowiedz
No... Tego to jeszcze nie było Mam nadzieję, ze Ramizes nie wróci jako obojniak albo homo


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Taaaa Fink dałeś popis xD

Teraz zaczynam sie zastanawiać nad "porpozycją" Med'a xD
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Buehehe xD
Ten pomysł jest równo schizowaty, a ja to wymyśliłem, będąc pijany x]

VL - no ba, ciekawa koncepcja - wampir homo . Tylko co z Joan?... xD (nimfomankę z niej zrobimy xD)
Odpowiedz
Wampir-homo, Fink-kobieta, Joan-lesba (załamie się po zmianie poglądów Ramizesa) i będzie fajna komedia. Kolejnym zadaniem będzie nawrócenie tego pierwszego, nauczenie Finka jak być kobietą i powrót Joan to wampira xD Zapowiada się fenomenalnie xP
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Taa... Już widzę, jak mnie Atis uczy kobiecości xP Już bardziej Aya, ale Rince może być zazdrosny (w końcu duch faceta x]). No nie no, NNSO zamieni się w brazylijską telenowelę! (mniej więcej o to samo w nich chodzi ^__^' )
Odpowiedz
Po prostu bosko ^_- ... Jeśli tak ma być to chyba podziękuję xP Teraz Fink mam nadzieję, że nie będziesz chodził i cały czas masować sobie biust XP XP XP Nie no, bogowie chyba zrobili sobie żarcik xP Może zamiast uczyć cię kobiecości to lepiej poszukajmy maga, który zrobi operację zmiany płci? -_^
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Tacy są drodzy, a drużyna jest bez kasy XD.
Dowaliłeś Fink, po prostu dowaliłeś XD.
Odpowiedz
No mówiłem xD
Pomysły zrodzone po pijaku są dziwne, ale udane, o dziwo x]
A z Ramizesa zrobimy homo, o! xD

A co do zmieny płci... Phew, już to widzę xD Może się do Cladiusa skoczmy? Ale on zostanie zamordowany, więc któż go zamordował, i wszysto będzie prowadzić do... Kurde. Esh'a już nie ma. Więc do kogo? xD
Odpowiedz
Hmmmm Do Aghariego? XD
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Użytkownik Finkregh dnia Aug 30 2006, 10:15 AM napisał

A z Ramizesa zrobimy homo, o! xD

[post="47654"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A z ciebie zrobimy bezpłodną brzydulę płąską jak decha, z ryjem jak krowa z chorobą szalonych krów a nogami krzywymi jak chodzący Fink po pijaku xP
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Fan Works

Nnso Dyskusje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...