[GI] Ciężka zbroja strażnika

Mam problem ze zdobyciem cięzkiej zbroi strażnika.
Mam wszystkie umiejętności rozwinięte na 'mistrz' no i oczywiście jestem strażnikiem, a Stone nadal nie chce mi sprzedać tej zbroi!!! Co mam robic?
Odpowiedz
Jest to bug w starszych wersjach. U mnie (Mam GI z ekstraklasyki obecnie) tego błędu nie mam. Sugeruję znaleźć 20 zł i udać się do najbliższego Empika i zakupić orgniał, o ile takowego nie masz.
Odpowiedz
A jaką wersję ty posiadasz? Ja grałem w oryginała kupionego tuż po premierze.
Odpowiedz
Da sie ją zdobyć tylko kodem. Wciskasz klawisz B , wpisujesz marvin . Powinien ci sie pojawić napis w lewym górnym rogu marvin-mode.
Potem wciskasz F2 i musisz mieć w konsoli napisane: insert GRD_ARMOR_H . To tyle. Miłego dnia
Odpowiedz
Też mam z extra klasyki i tej zbroi kupić nie idzie! Może niezależnie od daty zakupu gry, to po prostu jest bug!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Po zainstalowaniu któregoś z nowszych patch'y błąd się poprawia Też byłem zawiedziony na początku
Odpowiedz
No a jak przy tej zbroi jesteśmy, usiłuję ją sobie skołować (mam właśnie tego buga) i nie idzie mi wcisnąć "_" nie wie ktoś jak? ;/ robię to metodą shift + ten klawisz i nic....
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Jak ja się wkurzyłem że nie da się zdobyć takiej fajnej zbroi...
Taki błąd to chyba błąd który mnie najbardziej bolał
Odpowiedz
To chyba nie błąd, bo zanim ją zdobywasz, to Cię wyrzucają z obozu, możesz zdobyć jej odpowiednik z najemników. W końcu nie każdą zbroję da się zdobyć, np magnatów też się nie da. a kodami, to wiem że można wejść w czyjeś ciało i wyrzucić zbroję. Swoja droga to glupie że nie można zabierać zbroji zabitych przeciwników, mało to realistyczne. względem żeby sie nie zarabiało mogliby wstawić jakis skrypt żeby kupcy wołali strażników jeśli sprzedaje im się za dużo zbroi z ich obozu, bo to podejżane
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Odświeżym temat.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vardamir dnia pon, 26 lis 2007 - 00:15 napisał

Swoja droga to glupie że nie można zabierać zbroji zabitych przeciwników, mało to realistyczne. względem żeby sie nie zarabiało mogliby wstawić jakis skrypt żeby kupcy wołali strażników jeśli sprzedaje im się za dużo zbroi z ich obozu, bo to podejżane


Byłoby za łatwo... Zbroje to jedne z najdroższych przedmiotów w grze, najtrudniej też jest je zdobyć, bo zwykle zdobywa się je fabularnie, a kupować można tylko lepsze wersje zbroi już posiadanych. Niby można by zrobić ograniczenie dotyczące ilości takich zbroi sprzedawanych kupcom... Ale i tak byłoby za łatwo Nie jest wielkim problemem napuszczenie na strażnika świątynnego (ciężkozbrojnego pewnie też) bagiennego węża w pierwszym rozdziale. Zresztą, skoro chcesz realizmu, to wiedz, że nie wszyscy mają ten sam rozmiar
Ech, te RPGi.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Strażnik dnia pią, 25 sie 2006 - 11:24 napisał

Jest to bug w starszych wersjach. U mnie (Mam GI z ekstraklasyki obecnie) tego błędu nie mam. Sugeruję znaleźć 20 zł i udać się do najbliższego Empika i zakupić orgniał, o ile takowego nie masz.

Nie da rady ściągnąć jakiegoś patcha czy coś ?
mam taki sam problem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tyrael dnia wto, 05 sie 2008 - 22:34 napisał

Nie da rady ściągnąć jakiegoś patcha czy coś ?
mam taki sam problem.

Popatch na post #6. Ew. wypytaj Dabu.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Z tego co wiem ciężka zbroja jest niedostępna gdyż przed jej zdobyciem zostaniemy usunięci z obozu za zdradę. Normalnie powinniśmy ją zdobyć po zebraniu wszystkich kamieni ogniskujących. No ale pewnie dobrze każdemu wiadomo że właśnie w tym czasie po rozmowie z którymś strażnikiem pilnujących bramy stajemy się "sierotami"
Odpowiedz
[font="Arial"][/font]
Ja Zrobiłem tak, że Kupiłem ciężką zbroje Najemnika Wpisałem marvin i Zabiłem Strażników przy bramie.
I podmienilem Ciężką zbroje najemnika na Strażnika:).







Enjoy!
Odpowiedz
Da się zdobyć tą zbroje tylko nie pamiętam, w którym roździale, ale chyba 5. Jak uwolnimy Stone'a to zamiast ulepszania starożytnej zbroi magicznej wybieramy ciężką zbroję strażnika.
Odpowiedz
← Gothic

Ciężka zbroja strażnika - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...