Klan WoW'a

Mam taką propozycję dla ludzi grających w world of warcraft ale niekoniecznie na oryginalnych serverkach. Zjednoczmy się i stwórzmy klan, z podziałem na gildie itp. (Jak się szanowny admin zgodzi to nazwiemy go Gameexe.... hiehiehie.) Czekam na wasze propozycje

Użytkownik Szuszar dnia May 29 2005, 03:53 PM napisał

Mam taką propozycję dla ludzi grających w world of warcraft ale niekoniecznie na oryginalnych serverkach. Zjednoczmy się i stwórzmy klan, z podziałem na gildie itp. (Jak się szanowny admin zgodzi to nazwiemy go Gameexe.... hiehiehie.) Czekam na wasze propozycje

[post="32713"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


W bajkowym świecie Blizzardowskiego World Of Warcraft wyraz "klan" raczej nie ma racji bytu. Bardziej kojarzy się z braterskimi więziami rodem z Couter Strike'a czy Soldier Of Fortune. Wracając jednak do tematu, i zostawiając za sobą nieudolne słowne przepychanki muszę powiedziec, że pomysł jak najbardziej popieram. Wiele osób chcących osiągnąc w grze "cos wiecej" stowarzysza się w podobne gildie. Trzeba jednak pamiętac, że to coś kosztuje i to wcale nie mało. Jeśli parę osób się złoży to nie będzie problemu, ale jeśli tylko dwie mają wykładac z własnej sakiewki 10 zł monet to ta idea polegnie na samym początku.
Ja się nato pisze:p
To zależy bo na pirackich servach stworzenie jakiejś gildii kosztuje przeważnie nie więcej niż 10 silver... ;p
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Prosze patrzeć na daty postów sarion... Temat był aktywny rok temu.
← World of Warcraft
Wczytywanie...