[GII] Gdzie są ci NPC?

Otóż mam pewien problem z jednym z zadań. W roździale IV w Górniczej Dolinie (Oldworld) na zamku, Angar zleca mi znalezienie jego amuletu i jedyne co mówi mi o tym zadaniu to to, że znajduje się gdzieś na południu. Raz, że nie mogłem go znaleźć to jeszcze Angar znika z zamku w poszukiwaniu go. Chciałbym wypełnić to zadanie i prosze forumowiczów o to, gdyby mogliby mi podać położenie Angara i jego amuletu.
Odpowiedz
O ile pamiętam, Angar jest w okolicy kamiennej krypty, gdzie w GI szedłeś po kamień ogniskujący z Miltenem. Będziesz wiedział, ze jesteś blisko, gdy zaatakują Cię szkielety, bo sporo ich szwenda się w okolicy. Krypta znajduje się na południu, najłatwiej tam dojść idąc trasą na lewo od wejścia do dawnego Nowego Obozu (wejścia pilnują dwa lodowe golemy, radzę uważać).
Odpowiedz
Chciałbym zapytać się forumowiczów czy wiedzą gdzie podział się Vino - farmer z farmy Lobarta w V rozdziale (nie wiem czy da coś jeszce ta informacja ale udziele ją na zapas - jestem w gildii Magów), ponieważ chciałbym odprawić egzorcyzm na tej opętanej duszy;). Lobart mówił coś, że zabrali go poszukiwacze za wzgórze. Dosyć mała informacja. Wieże Xardasa oczyściłem z demonów, kotlinę (tam gdzie w początkowych rozdziałach był Lester) też spenetrowałem. HELP!!!
Odpowiedz
THX - nie wiedziałem, że to wzgórze jest tak blisko farmy.
Odpowiedz
Gdzie są:
1. Bromor
2.Engrom
Będę wdzięczny jak mi powiecie
(\,,,/)
(o.O)
(> <)
To jest króliczek, skopiuj króliczka do swojej sygnatury by pomóc mu w dominacji nad światem~!

ją Nię muwie po polskó~!
Odpowiedz
1. Bromor jest w burdelu
2. Engrom z tego co pamiętam siedzi w górniczej dolinie, niedaleko miejsca gdzie kręci się mnóstwo topielców, na prawo od mostu prowadzącego do starego obozu (idąc od przełęczy).
3. A tego kolegi nie pamiętam . Choć wydaje mi się że może on być na farmie Akila.


Odpowiedz
oki dzięki już znalazłem ;>
(\,,,/)
(o.O)
(> <)
To jest króliczek, skopiuj króliczka do swojej sygnatury by pomóc mu w dominacji nad światem~!

ją Nię muwie po polskó~!
Odpowiedz
Tak jam mówił Lionel,tam jest jakiś rytułał..od razu tam jest opętany vino z almanachem..gdzieś obok kręgu powinien być jeszcze jeden almanch tylko że na trawie
Odpowiedz
← Gothic

Gdzie są ci NPC? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...