[Diablo] Miasta w Diablo II

W każdym rozdziale jesteśmy w innym mieście. Które Wam się najbardziej podoba????
Ja lubię obozowisko Łotrzyc , Lut Golen i fortecę Pandemonium.
NIECIERPIĘ DOKÓW KURAST I TEJ OKOLICY.
Odpowiedz
Może mnie wyryjecie, ale mi się najbardziej podobało pierwsze Jakoś tak jestem z nim sentymentalnie związany...
Odpowiedz
Ja uwielbiam Kurast. Może dlatego, że są tam najlepsi pomocnicy. Jednak wkurzają łupieżcy >. Fajna jest też forteca pandemonium. Taka ostatnia siedziba ludzi przed wrotami piekieł.
Odpowiedz
ja lubie wszystkie oprócz 2 a wszczegulności lubie fortece pandemonium
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię Fortecę Pandemonium. Niecierpię doków Kurast.
Odpowiedz
A według mnie najlepsze miasto to Forteca pandemonium i Obozowisko łotrzyc, bo to najmniejsze i najbardziej przejrzyste miasta.
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
Nie bijcie ale najbardziej lubię Harrogarth, a bez dodatku to Lut Gholen.
Odpowiedz
heh ja lut gole nie lubie tylko Duriel i jego komnata mi sie podoba

miło cie widziec miltenie
Odpowiedz
Ja właśnie nie lubie grobowca. Na piekle za dużo istot ma tam Niewrażliwość na Magie a ja gram nekusiem i walcze Duszkiem z Kości.

Was też dobrze w końcu widzieć. Po 1,5 miesiąca.
Odpowiedz
Wizualnie to Lut Gholen jest praediwym miastem potem Kurast lepszych pomocników lodowych nie ma(jeden ukończył ze mną grę)potem jest Pandemonium Obozowisko łotrzyc i to miasto berbarzyńców(ono jakieś nie takie inaczej je sobie wyobrażałem).
Odpowiedz
Może to głupie, ale najbardziej podobało mi się Kurast, a najmniej też Kurast Lubiłem je za Mefista, części ciała tego gościa, Rada jakaśtam (takie stworki mocne ). A nielubiłem za rozległą dżunglę...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Obozowisko łotrzyc górą. Świetny klimat i muzyka ("Wilderness"), zielone wrzosowiska i pierwszy kontakt z grą. Namacalne wrażenie zagrożenia czającego się za palisadą, a zarazem poczucie bezpieczeństwa w granicach obozu. Jak dla mnie - niedościgniony wzór.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Moje ulubione miasto to Obóz Łotrzyc. Jest prosty, bywam tam najczęściej, a gdy były jeszcze krowie lvl to bywało się tam bezprzerwy. Później lubię Lut Gholein, Kurast, Harrogath i Fortece Pandemonium na końcu.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja tam lubię wszystkie prócz Lut Gholen (w ogóle nie lubie tego aktu ) i Harrogath (jakoś licho wygląda te miasto, a dodatkowo wkurza to , że trwa oblężenie,a co robią barbarzyńcy w mieście ???? Gotują se kurczaka :O :mrgreen: )
Odpowiedz
Wizualnie i klimatycznie LutGholen
Gothic Shadows Modteam:
Odpowiedz
Żadne miasto nie ma takiego klimatu jak Lut Gholen, jestem nim oczarowany.


...Widziałem Cię we śnie, Kraken strzeż się!!!
Odpowiedz
Lut Gholen podobało mi się z wizualnego punktu widzenia, a największą sympatię mam do Obozowiska Łotrzyc. Widocznie łotrzyce mają na mnie taki wpływ
Odpowiedz
Ja niecierpie Kurast i Lut Gholein ma swoje plus i minusy... Plus przedewszystkim kostka nic wiecej a minusy nie podoba mi sie cały akt...
Reszta na tak zwłaszcza Harrogath może wyda wam sie to dziwne ale zawsze sie jarałem Barbem (lol )...
Odpowiedz
Mi to szczególnie do gustu przypadło Obozowisko Łotrzyc oraz Lut Gholen Natomiast niecierpię (jak chyba większość ) Doków Kurast - bo trzeba co chwilę długo biegać po całym mieście, żeby coś załatwić
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Miasta w Diablo II - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...