[GI] [DC] Problem z białym ptakiem

Na początku Diccurica dwaj faceci każą mi wejść na wieżę i wypatrywać jakiegoś ptaka. Potem przybiegają wilki i faceci uciekają (już ich znalazłem przy bramie twierdzy). Ale o co chodzi z tym ptakiem? Co mam zrobić, żeby wypełnić tą misję?
Ech, te RPGi.
Ja jej nigdy nie miałem! Proszę powiedzcie jak zrobić żeby się pojawiła.
A ty w ogóle grałeś w DICCURICA czy tylko w samego GOTHICA bez modu? A z tym ptakiem to było tak że ci faceci zagadali do mnie od razu, na samym początku, kazali mi wejść na wieżę i wypatrywać tego ptaka.
Ech, te RPGi.
nie grałem w to jak byś mógł to przesli mi linka tej strony co ściągłes tego moda mój e-mail
kysio_master@interia.pl
Ściągnąłem, zainstalowałem i zacząłem grać. Mnie to zadanie poszło bezproblemowo. Po tym, jak zwiejemy z wieży i pójdziemy do miasta, najemników spotykamy koło wejścia do wewnętrznej siedziby Berengara. Gdy przechodziłem, zagadałem do jednego z nich. Pomarudzili troszkę, pogrozili, a quest się skończył.
Czyli ten biały ptak to jest taki pic na wodę fotomontaż i go wcale nie ma w grze. Dzięki za pomoc!
Ech, te RPGi.
Ludzie, już 9 postów w tym temacie a nawet jeden nie odpowiada na postawione pytanie. Białego ptaka nie wypatruj bo go nie ma. Żeby wykonać tą misję musisz wziąć róg znajdujący się gdzieś na podłodze wieży i użyć go. Wtedy przybiegają ścierwojady, które zajmują wilki. Wówczas możesz spokojnie zejść z wieży i udać się do miasta.


← Gothic
Wczytywanie...