[GI] [Pomoc] Jak przejść do 3 rozdziału?

mam taki problem jestem juz w drugim rozdziale jest to jego koncowka przynioslem car kolomowi wydzieline z pelzaczy i zostalem straznikiem w starym obozie i wedlug poradnika powinien byc juz 3 rozdzial pisze tam ze mam podejsc do jakiegos goscia obok obyriona czy jakos tak on sie nazywa i wyznaczy mi jjakies zadanie ale on cos tam mowi glupiego i jest koniec co mam robic
A to nie jest czasem przypadek, kiedy w nocy miałaś przyjść na zebranie w celu wspólnej medytacji i objawieniu śniącego (czy jakoś tak )? Pamiętam, że mój kolega kiedyś przespał ten moment i przez to przestał grać w Gothica (i pomyśleć, że to może być dla kogoś za ambitna gra ).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Rinc siłą rzeczy nie da się tego przespać Wiem po sobie. Jeżeli wstaniesz rano po objawieniu to idziesz spac do polnocy i wracasz na plac. Objawienie odbywa się ponownie :>
Gdyby było ono jednorazowym rytułałem to gra byłaby bez sensu bo jeżeli ktoś ma jednego save to całą grę szlag trafił xD

Tak? Widać on o tym nie wiedzial, bo chodził rozeźlony jak nie wiem . I wolałbym jednak Rince...

Prawdopodobnie musisz przyjsc o polnocy na plac przed swiatynia w obozie na bagnie i postac tam przez dluzsza chwile. Na placu powinni stac ludzie w rzedach. Po tym wydarzeniu zacznie sie 3 rozdzial.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

← Gothic
Wczytywanie...