[Lineage II] Info

Tutaj zadawajcie wszystkie mozliwe pytania zwiazane z gra, na ktore nie znacie odpowiedzi.
Dodano: 09-12-2004, 15:11
A jak ktos sie zdecyduje grac, to ja jestem na servie l2.ultimaro.com, moj nick to Devilus, z checie pomoge.
Odpowiedz
Dobra. Misa ma problem. O co chodzi z tymi przeklętymi serwerami?! Wiem tyle, że trzeba się tam rejestrować, bo inaczej se nie pograsz. O co z tym łazi?!
Odpowiedz
No dobra, sprawa wygląda tak.
Lineage 2 na oficjalnych serwerach jest niestety płatny, więc (jak w przypadku chyba każdej takiej gry) powstają freeshardy, czyli serwery (mniej lub bardziej XD) darmowe.

Żeby grać na takim serwerze zazwyczaj trzeba:
1) zarejestrować na nim swoje konto (bo trzeba sie z czymś łączyć)
2) ściągnąć patcha, aby gra zamiast automatycznie logować sie z oficjalnym serwem, łączyła się z przez nas upatrzonym

w sumie to chyba tyle
Ja gram na Realm of the Furious Angels
postacie: Morien i ZoltanChivay
jakby ktos chcial (nie za duzej co prawda bo bieda jeszcze panuje) pomocy na start to sie polecam
Odpowiedz
Wejdz na
http://www.gamesites200.com/lineage2/
znajdz sobie serwer jakis, na stronie bedzie instrukcja instaslacji i tyle.
RaZielus
Game:L2/Morrowind/Ghotic
Server: Alexandria(3x) ||| Mikro(2x)
Class: Dark Aveneger 58 lev ||| Spellsinger 5* lev
Clan: FOtR ||| Illuminati
Odpowiedz

Użytkownik Piotrek dnia Aug 6 2006, 06:50 PM napisał

Pytanie w temacie.

[post="46741"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

No toś żeś...

Jedyną klasą zdolną tworzyć/niszczyć przedmioty takie jak bronie/zbroje/soulshoty/spiritshoty, to krasnolud szkolący się na Artisana>Warsmitha>Maestro (klasa elitarna). Co kilka levelków dostaje lepszy poziom umiejętności "Create Item" i "Crystalize" (w sumie chyba 8), dzięki którym pracuje.
Dwarf do cfartowania potrzebuje recept i materiałów. Po odczytaniu recepty potrafi ją zapamiętać (na prywatnych serverach od C4) i nie potrzebuje kolejnej, by stworzyć dany przedmiot, chyba że to recepta klasy B/A/S - te są jednorazowe.
W C4 rożnież inne klasy dostały umiejętność craftowania na podstawowym poziomie, tzw common craft - wyrabiają one akcesoria do włosów, potionki i tatuaże.
Dla bliższego pozniania się ze struktura umiejętności krasnoludów, odsyłam tu:
http://www.lineage2.com/Knowledge/race_dwarf.html
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Używasz recepty i wciskasz przycisk "Craft"?..................
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Słuchaj no kolego. Zadajesz pytania, na które odpowiedzi masz pod nosem w samej grze. Więc albo jesteś kiepskim obserwatorem, albo cienko stoisz z angielskim. Wstępów do L2 w języku polskim napisano już sporo na wielu forach/stronach, tutaj nikt nie odkryje ci czegoś nowego na temat PODSTAW. Jest jeden ogólny temat pomocy, a ty zadałeś swoje pytania po jednym w oddzielnym temacie.
Też kiedyś byłam newbie, ale te podstawy opanowałam we własnym zakresie i bez większego wysiłku. Wystarczy trochę czytać.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Sęk w tym ze ja niezbyt kumam angielski. Bo sie ucze od 7lat niemieckiego.
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Info - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...