[Sacred] O specjalnych kompletach uzbrojenia

Witam. Znalazłem w Sacredzie broń o nazwie "Zjawa Dagowita" i na moim znaczku (przy hełmie w ekwipunku, taki skarabeusz) pojawiły się na czerwono przedmioty Naramienniki Dagowita itp .W związku z tym mam dwa pytanka:
1. Gdzie można znaleść resztę przedmiotów do kompletu?
2. Co się stanie jak będe miał cały komplet?
Odpowiedz

Cytat

1. Gdzie można znaleść resztę przedmiotów do kompletu?


Poszukaj... W końcu znajdziesz w jakiejś skrzyni,wyleci ci z jakiegoś potworka lub dostaniesz po rozwiązniu dowolnego questa :~~) Przedmioty setowe wypadają jak każdy normalny przedmiot w Sacredzie.

Cytat

2. Co się stanie jak będe miał cały komplet?


Każdy kolejny nałożony na siebie przedmiot setowy daje dodatkowe bonusy.
Odpowiedz
Co jak co, ale kompletowanie set'a jest bardzo frustrujące i czasochłonne.
Odpowiedz
...Zwłaszcza wizualny. Mi się bardzo podoba postać gladiatora, która ma na sobie cały zestaw "Kłopoty Lokiego". Z tą czerwienią wygląda jeszcze bardziej zabójczo

Cytat

1. Gdzie można znaleźć resztę przedmiotów do kompletu?
2. Co się stanie jak będę miał cały komplet?


1. Wypadają losowo... ale jest pewien sposób. Musisz mieć jakiś amulet lub inny przedmiot, który zwiększa szanse znalezienia rzadkiego przedmiotu. Wtedy elementy zestawów wypadają z potworów o wiele częściej. Chciałem też zaznaczyć, że o dziwo przedmioty z zestawów bardzo często wypadają z Orków

2. Będziesz o wiele bardziej wymagającym rywalem dla potworów niż przedtem
Odpowiedz
Ja chcialbym sie spytac czy gdy cos jest swiecace na czerwone (czesci ekwipunku) to to jest set czy jak bo ja mam tak ze jesli cos zdejme to nie swieci to set ??
Odpowiedz
← Inne cRPGi

O specjalnych kompletach uzbrojenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...