[NWN1] [Pomoc] Zagadka Światła

Jak przejsc zagadke swiatla? w ruinach rasy stwórców....sposób z solucji nie działa.Tych dwóch kleknotów nie mozna podzielić!!!...Prosze pomózcie mi...
Odpowiedz

Użytkownik richiter dnia Oct 13 2005, 06:13 PM napisał

Jak przejsc zagadke swiatla? w ruinach rasy stwórców....sposób z solucji nie działa.Tych dwóch kleknotów nie mozna podzielić!!!...Prosze pomózcie mi...

[post="36945"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy na klejnoty. Pokażą Ci się kółeczka z poleceniami. Po lewej stronie (tak na godzinie dziewiątej) będziesz miał komendę "podziel". Musisz tam wpisać "1". I wtedy Ci podzieli to na dwa odrębne kamienie. Jeśli byś potrzebował jeszcze jaki8eś pomocy to mam własne solucje tworzone pzrez siebie. Gdy cos to się ze mną skontaktuj. Udostępnię. Pozdrawiam.
Odpowiedz

Użytkownik richiter dnia Oct 13 2005, 06:13 PM napisał

Jak przejsc zagadke swiatla? w ruinach rasy stwórców....sposób z solucji nie działa.Tych dwóch kleknotów nie mozna podzielić!!!...Prosze pomózcie mi...

[post="36945"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


czy dowiedziałeś się jak przejść tą zagadkę światła?? nie mogę przez to kontynuować gry... pozmożesz?? pozdrawiam
Odpowiedz
Z tego co pamiętam należy wyciągnąć ze środkowej studni kolorowe kamyczki, główne ustawić na dwa oddzielne kolory, a do fontann włożyć po jednym kamyku tego samego koloru - tego, który powstałby z dwóch wcześniej ustawionych, tzn. jeśli wybrałaś żółty i niebieski - włóż zielone. I to tyle...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Jesli jeszcze nie dales rady podzielic tych przedmiotow, sprobuj je podzielic u siebie w ekwipunku widocznie robiles to w tej fontannie gdzie nie da sie tego zrobic a kolory mieszasz jak napisal kolega wyzej
Odpowiedz
Ale jak ustawić te kolory? Włożyłem kamienie tam gdzie trzeba było, ale nie wiem jak ustawić kolory w tych zbiornikach... Kiedy wyjąłem kamienie z fontann, nadal nie mogłem ustawić kolorów. Klikałem na zbiorniki, ale nic się nie dzieje. Pomocy!

[Dodano po chwili]

Problem rozwiązany, przeinstalowałem grę i wszystko było w porządku.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

[Pomoc] Zagadka Światła - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...