[TESIII] Maksymalny Poziom

Wydaje mi sie iz ten 800 lvl jest fizycznie niemozliwy, bo po jakims czasie (jak w moim przypatku) przestalem miec na czym zdobywac poziom badz inaczej expic (ale dopiero przy ponad 60 lvl), takze nie mialem gdzie zwiakszyc swoich podstawiwych umiejetnosci (u mnie np. byla walka dlugim mieczem, toporem i jeszcze kilka, a takze ciezko mi bylo zwiekszyc poziom przy um. pobocznych, bo tylko przy rozwijaniu tych podstawowych um. i pobocznych zdobede lvl. a pamietajmy ze zostaje cala reszta ktora tez mozemy rozwijac ale nie zdobedziemy na nich poziomu (eh) Dlatego uwazam ze gostek uzywal Konsoli aby sztucznie zwiekszyc poziom swojej postaci. A moja odpowiedzia na twe pytanie jest: wedlug najwyzszym lvl jaki mozna zdobyc to tak gdzies ok 70.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
A jakby koleś wybił wszystko co sie rusza w podstawce+blood+trib+mody+swoje mapy? Nie dałoby rady jakby siedział z rok?


Tonari no Totoro!
Rozwiążę wasz problem:] NIE MA OGRANICZENIA LVL W MORRKU! Dlatego lvl 800 nie jest wielki...Ja miałem bodajże 150 i przestałem tylko dlatego, że mi się dalej nie chciało...Jak to zrobić? To proste, bo wykorzystujemy błąd gry i twórców. Poza tym Morrek to nie G2 że tłuczesz i dostajesz EXP więc tłuczenie wszystkiego co się rusza nie wiele daje:] Bo przecież i tak się moby respawnują:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
A czy można mieć współczynnik powyżej 100 np siłę?
Żeby mieć większą siłe, można sobie utworzyć za pomocą wielkiego kamienia duszy (najlepiej ze złotą świętą albo lunatykiem) magiczne przedmioty zwiększające na stałe dowolny współczynnik.
ja mialem ponad 250 sily ale mozna miec wiecej. a level jest chyba nieograniczony
Swoją drogą to patrząc na te okrąglutkie wartości współczynników tego gościa to pierwsze co mi na myśl przyszło to to, że grał facet na kodach... Jak myślicie? A level... Może i nieograniczony, choć to trochę bez sensu... Wiem, że można stać się nieśmiertelnym bez kodów, nie wiem jednak jak i kiedy
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Level jest nieograniczony, ale po pewnym czasie nie ma możliwości jego podnoszenia ze względu na brak umiejętności co mają mniej niż 100.



Ale jest bug w grze pozwalający na uzyskanie poziomu np. 800

Jeżeli mamy np. siły więcej niż 100 i znajdziemy np. człowieka który trenuje nas w długim ostrzy do 100 to wtedy możemy szkolic się u tego kolesia aż skończy nam sie kasa.
pamiętaj że za rogiem zawsze może zdażyć się coś czego się nie spodziewasz!!!
Mnie zastanawia liczba... 800 poziom... coś za okrągło jak dla mnie... moim zdaniem wpisał po prostu kod po rocznym graniu... ale wszystko jest mozliwe bo jak tu słysze levele są nieograniczone...

Nie wierzę aby doszedł do 800 poziomu Wpisał sobie te w konsolce. Wiem ze napewno mozna dojsc do 82 ale czy dalej? Nie probowałam...
Zbyt okrągłe ma te staty, aby uwierzyć. Ja osobiście doszedłem do 72 lvl bodajże i dalej po prostu zdobyć level było bardzo trudno, a co dopiero dojść do 800 lvl ;]
Ja też nie wierzyłem, jak usłyszałem, że ktoś tam przeszedł Morrowind'a w mniej niż 15 min. Ale co do tego przypadku, o którym mowa, to jest to chyba jałowa dyskusja. Są dwa wyjścia. Jeśli potwory się odradzają, to chyba normalne, że siedząc przed kompem ileś tam lat (), gość mógł dojść do tego 800 poziomu, mógł też klepać cały czas w klawisz od skoku i zyskiwać w akrobatyce (lub kazać klepać w niego siostrze ). Bardziej jednak prawdopodobne wydaje się drugie wyjście, czyli konsola i kody. Odpowiedzieć jednak na pytanie Med'a postawione w temacie nie umiem. Może jest przy 999 lv., może nie ma... Trzeba by spróbować konsolki użyć i wszystko by się wyjaśniło .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Jakie nagłe powodzenie zyskał temat założony w zeszłym roku

Cytat

Jeśli potwory się odradzają, to chyba normalne, że siedząc przed kompem ileś tam lat (wink.gif), gość mógł dojść do tego 800 poziomu


Z wszystkim się zgodzę, tylko nie z tym , gdyż w Morku nie dostaje się exp'a za potworki


Tonari no Totoro!

Użytkownik Rincewind dnia Jul 31 2006, 02:53 PM napisał

Ja też nie wierzyłem, jak usłyszałem, że ktoś tam przeszedł Morrowind'a w mniej niż 15 min.

[post="46629"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Oto jak to zrobić =P
Wystarczyło że miał dużo kasy szedł do więzienia tracił staty potem sobie trenował i tak w kółko tylko troche to trwa:D Nie jest to nic trudnego, raczej czasochłonnego
spox da sie nabić 800 lvl. bez kodów tylko trzeba wykorzystać pewien bug. wystarczy w pewien sposób obniżyć współczynniki. i trzebe cierpliwości...
Może po prostu za pomocą konsoli zmieniał sobie umiejętności główne i podstawowe na te z dodatkowych.
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Kody jak nic


[Dodano po chwili]

Nawet gdy sie ma wysoki level i nie ma z kim walczyć to można sobie przyzwać np. postrach klanów i go ubić.Potem odpoczącć i znów go ubić.I jeszcze raz,i jeszcze raz...
********Bez sygnatury********
Słuchajcie wszyscy. Ja jak skończyłem morrowinda to miałem 240 poziom, a mój kolega miał 800. I mówię wam: ŻADNYCH KODÓW!!!!!!!


← The Elder Scrolls
Wczytywanie...